П'ятниця, 25.05.2018, 07:20

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

Заявка команди "Спартак" на чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу

 
 
ІФК "Промінь"
 
 
 Рік заснування: 1995
 Головний тренер: Ричков О.О.
 Трофеї:
 Чемпіон Києво-Святошинського району з футболу - 1(1998)
 Срібний призер чемпіонату Ірпінського регіону з футболу - 1(2001)
 Бронзовий призер чемпіонату Ірпінського регіону з футболу - 1(2005)
 
 

Історія команди
Футбольний Клуб «Промінь» почав свою діяльність ще в 1995 році. Саме тоді Ричков Олександр Олександрович організував клуб «Козаки»,провів підбір кадрів (гравців), та зареєстрував клуб. Головним тренером новоствореного клубу став сам  Ричков О.О . Усі домашні матчі та тренування ФК «Козаки» проводили на міському стадіоні “Динамо”. Спонсорами команди були приватні підприємці. До складу команди входили молоді хлопці віком 15 – 16 років. Недосвідчені, юні хлопці почали тренування зимою 1995 року. До весни було проведено ретельну підготовку юнаків до грального сезону. В першому сезоні команда брала участь у першості Ірпеня. Молоді хлопці грали необережно і часто програвали. Перший сезон закінчився не так як хотілося. Команда була на дні  турнірної таблиці.
Сезон 1996 року
З початком 1996 року команда почала серйозну підготовку до наступного сезону. В цьому році "Козаки"  знову змагались  в першості Ірпеня. Були зроблені висновки з минулого сезону і на цей сезон були великі надії. Але хлопці ще були не готові до справжньої гри. Цей сезон вони не виграли, але вже було видно прогрес, а також непогані результати. 
Сезон 1997 року                                                                        
У 1997 році керівництво клубу вирішує подати заявку на участь у першості Києво-Святошинського району. На той час в першості району була лише одна ліга. Цей чемпіонат по рівню був значно вище ніж першість Ірпеня. Там брало участь близько 20 команд, і всім хотілося виграти кубок. Боротьба була запекла. Команда боролась завзято, але брак досвіду та технічної підготовки призвів до посереднього виступу.
Сезон 1998 року
Сезон 1998 року був одним із самих яскравих і, безперечно, самим вдалим. Три роки боротьби добре вплинули на хлопців. Тим паче команда підсилилася декількома досвідченими гравцями. З самого початку року було видно, що колектив добре працює і може досягти гарних результатів. Команда наполеглево тренувалася, вдало проводила тренувальні матчі. Усі хлопці змужніли, підтягнулися і вже не справляли враження недосвідчених молодиків. Команда знову подала заявку на участь у першості Києво – Святошинського району. "Козаки" виступали стабільно і тому після першого кола були у п’ятірці кращих команд. З початком другого кола хлопці взялися за справу і почали вигравати матч за матчем. Неймовірними зусиллями вони вибороли перше місце у Першості Району!!! 
Сезон 1999 року                                                                        
Наступний сезон командаі почала з перемоги. Але  в цьому сезоні вже не було такого завзяття як у минулому. В підсумковому заліку команда опинилася в першій 5-ці, але це було не максимальним результатом. Команда не змогла закріпити результат минулого сезону.
Сезон 2000 року
У сезоні 2000 року у зв’язку зі зміною спонсора проводиться реорганізація клубу та зміна назви. Клуб змінив назву з «Козаки» на “СК Спартак”. Керівництво клубу вирішує не заявлятися на першість Києво – Святошинського району, а подало заявку на першість Київської області по спортивній організації “Колос”. Першість Київської області вважалось турніром більш пристойним ніж першість району. Відповідно тут і команди були іншого рівня. "СК Спартак" підійшов до початку сезону в непоганій формі. Але з  початком сезону стало зрозуміло, що команда не готова до турніру такого рівня, спартаківці багато програвали. Сезон можна назвати провальним у загальному заліку команда опинилася в середині турнірної таблиці. Саме в цьому році почалися проблеми з певними гравцями. Почали даватися в знаки травми та нездатність деяких гравців продовжувати гру .
Сезон 2001 року
У 2001 році у команді відбуваються значні зміни. По-перше команда втратила основних спонсорів і це дуже вплинуло на те в якій першості вона приймала участь. По-друге деякі гравці відмовилися продовжувати грати за клуб.Тому в 2001 році команда подала заявку на участь у першості Ірпеня. Тоді ці змагання вже набрали обертів і в них брало участь близько 15 команд із Ірпеня та прилеглих регіонів. У запеклій боротьбі команда дійшла до фіналу,де "Спартаку"  протистояв ФК «Біличі». Фінальний матч проводився на стадіоні «Ентузіаст», який розташований на території Національного університету державної податкової служби України, тоді ще Академія державної податкової служби України. В основний час гри не було виявлено переможця, бо команди встигли забити по 1 м’ячу. В серії післяматчевих пенальті команда «Спартак» програла «Біличам», які й стали переможцями.
Сезон 2002 року
У 2002 році в команді знову відбуваються значні зміни, які пов’язані зі зміною спонсора та оновленням складу гравців. З ініціативи головного тренера команди Ричкова О.О. було подано заявку на участь у першості Київської області по 1-ій лізі. Щодо складу гравців то можна сказати, що з людей, що грали минулі сезони залишилися тільки кращі. Взагалі клуб отримав добре підсилення з київських гравців 17-ої спортивної школи. Свій перший матч команда проводила у Бучі з місцевою командою «ДЮК»... Йшла страшна злива і хлопці ще не зігралися один з одним, в результаті вони програли перший матч з рахунком 4:2. Але матч показав, що перспектива є. З наступного матчу команда почала показувати такий результат, який ніхто не очікував. Вони вигравали матч за матчем і в кінці першого кола були на першому місці. У другому колі команда не збавляла оберти і в результаті зайняла перше місце у групі. "СК Спартак" провів 2 кола майже без поразок... Після цього команда вийшла до вищої підгрупи, де змагалися всі фіналісти груп. Саме в цей період спартаківці дозволили собі трохи розслабитися і стартували з поразки. Треба врахувати, що тут вже залишилися команди кращі з кращих. І, мабуть, через моральну втому або несконцетрованість команда не змогла виграти дану кваліфікацію і вийти до фіналу першості області.
Треба сказати, що саме в цьому році започаткувався новий Чемпіонат по футзалу на кубок Ірпеня. І з першого сезону (для команди це було міжсезоння, бо цей кубок проводиться зимою) команда “Спартак” почала брати участь у цьому чемпіонаті. В першому сезоні команда, яка виступала перший раз у спорт-залі показала доволі непоганий результат зайнявши місце в п’ятірці кращих. Цей вид змагань був новим для команди, і дуже важко було перепрофілюватися з великого футболу на малий. Саме це й вплинуло на результат виступу у чемпіонаті.
Сезон 2003 року
В наступному році знову відбуваються зміни в спонсорстві клубу. В зв’язку із нестачею коштів команда не змогла брати участь у Першості Київської Області, і подали заявку на участь на Першість Києво – Святошинського району по 2 лізі. Гравці із Києва відмовилися грати за команду і через це склад трохи ослаб.,Довелося грати своїми силами. Але були перспективні молоді гравці, які по троху набирали обертів.Проте постійні зміни та нестабільний склад основних гравців давався в знаки. В кінцевому заліку  команда зайняла місце у середині турнірної таблиці. Результат незадовільний, але залишалося сподіватися на наступні сезони.
В міжсезонні команда також брала участь у кубку Ірпеня по футзалу, але нічого там не показала.
Сезон 2004 року
В цьому році команда була дуже слабкою, основні гравці відмовилися грати через особисті проблеми і команда почала розвалюватися. Але саме в цей час головний тренер клубу Ричков О.О. познайомився з головою ще однієї молодіжної команди Ірпеня. Команда під назвою «Старт» складалася переважно з хлопців 1987 року народження, що на той час мали по 16-17 років. Команда грала на Першість Києво – Святошинського району. Грала слабенько, адже то був їх перший сезон у першості. Тому керівник цієї команди попросив Ричкова О.О. допомогти у керівництві. Після місячної співпраці команду «Старт» повністю передали у керівництво Ричкову О.О.. Саме за рахунок об’єднання 2-х команд вийшла одна, але доволі міцна.. Сезон закінчився погано, команда посіла одне з останніх місць у 2-ій лізі району і вилитіла до 3-ої ліги. У першості з футзалу ФК«Спартак» заявляв 2-і команди. До складу першої увійшли гравці із старого колективу "Спартака" та деякі гравці з академії. А до 2-ї увійшли молоді хлопці з обох команд. Перша команда претендувала на перемогу, але потім не вистачило сил довести справу до кінця і посіли лише 5 місце. А молодики взагалі провалили турнір,проте вони показали неабияку жагу до перемоги та бажання досягати своїх цілей.
Сезон 2005 року
У 2005 році у команді залишилися одні молоді гравці, старий колектив покинув команду. Молодим колективом подали заявку на участь у Першості Ірпеня.Там команда видала ряд видовищних матчів(СК Спартак-Ветерани 5-6,
Ветерани- СК Спартак 1-2,СК Спартак-ФК Буча 2-2,ФК Буча-СК Спартак 6-3)."Спартак" боровся за золото чемпіонату, але в середині турніру, несподівано поступився ФК Біличі 4-1, після чого вже було дуже важко наздогнати лідера, і майбутнього чемпіона-ФК Буча.Тож команда посіла 3-те місце(пропустивши в кінці чемпіонату вперед себе ще й Ветеранів) в загальному заліку. Кращими бомбардирами стали Мальчевський Роман,який у 8 поєдинках забив 8 голів та Коновалов Володимир, який зіграв 9 матчів,забив 7 голів
Взимку у першості Ірпінського регіону з футзалу команда виступила незадовільно.В загальному заліку команда посіла лише 7 місце.
Сезон 2006 року
У 2006 році команда у зв’язку із проблемами спонсорського характеру не брала участі ні в якій першості. Але весь цей рік  проводилася підготовча робота з гравцями, робився чіткий аналіз помилок минулих сезонів, проводилася моральна підготовка гравців до майбутніх перемог. Команда лишилася основних спонсорів, але в даний момент проводиться ретельний пошук спонсорів.
У зимньому чемпіонаті з футзалу команда теж не брала участі з принципової точки зору
.
Сезон 2007 року
2007 рік розпочався з новими силами та новими гравцями. По-перше, треба сказати, що знову відбулася реорганізація команди з подальшою зміною назви, з СК «Спартак» команду перейменували на ІФК «Промінь». До команди прийшли декілька доволі досвідчених гравців. З ініціативи головного тренера та деяких провідних гравців було вирішено подавати заявку на участь у третій лізі Першості Києво – Святошинського району. Команда була в доброму стані. До початку сезону підійшли в серйозному тренуванні та підготовчій роботі.В перших матчах сезону команда показала непогану гру, але матчі свої ФК «Промінь» проводив не стабільно(то перемога, то поразка),що пов’язано з тим,що незавжди на матч ірпінці можуть виставити оптимальний склад. На сезон 2007 року команда мае великі надії здобути перемогу у першості третьої ліги Києво – Святошинського району.Але знову втрутились деякі фактори.Під час перерви у чемпіонаті, команда залишилася без стадіону, також небуло і транспорту, щоб виїзджати на гостьові матчі, тому після 20 туру команда знялась з чемпіонату.
Сезон 2008 року
"Промінь" досить впевненно пройшов перший етап у третій лізі району, посівши третє місце у своїй групі. Але у фінальній групі команда "здулася" і в остаточному заліку посіла лише 10-те місце.
Сезон 2009 року
Нова сторінка в історії команди. Ірпінці об'єдналися одразу з двома командами, а саме з ФК "Боярка" та ФК "Податковий Університет" і спільною заявкою, під назвою ФК "Боярка-Промінь" виступають у першій лізі району

 

 
 

 
 

Друзі сайту

Copyright 2008-2009 Все права защищены При использовании текстовых материалов сайта гиперссылка на «irpinfc.at.ua» ОБЯЗАТЕЛЬНА! Для печатных изданий указание «irpinfc.at.ua» ОБЯЗАТЕЛЬНО! Редакция проекта может не разделять мнение авторов и не несет ответственности за авторские материалы. © 2018