ФК «Вишневе» – ФК «Путрівка» – 0:1 (0:1)

Вишневе: 81. Балишев Юрій, 10. Попадюха Денис (15. Кравчук Артем, 65), 6. Леонтієв Олександр, 2. Даниловський Дмитро, 18. Постолатьєв Максим (3. Лопастюк Віктор, 36; 14. Дробот Владислав, 79), 8. Комар Ігор (4. Дорошенко Олег, 57) , 5. Кривенко Роман (13. Заборовський Григорій, 57), 11. Омельянович Юрій (17. Крайовий Дмитро, 71), 7. Бляхарський Василь, 9. Гаранян Григорій, 16. Бабич Дмитро.

Путрівка: 22. Яковчук Юрій, 9. Турчин Юрій (18. Мельник Сергій, 46), 13. Єрохін Сергій, 21. Тарасюк Руслан (10. Дорофеєв Сергій, 57), 5. Шевченко Сергій, 4. Рачковський Юрій, 6. Демков Олександр( 15. Лях Віталій, 43), 19. Зуєвич Олександр (17. Панфілов Сергій, 57), 7. Киричок Сергій (11. Дмитренко Петро, 74), 8. Пекний Олександр, 3. Білоцерківець Андрій.
Запасні: 16. Бартош Віталій, 20. Лагутін Юрій.
Начальник команди – Леонід Матушевич.

Гол: Зуєвич (25).
Попередження: Леонтієв (45), Бляхарський (55) – Пекний (20), Білоцерківець (28), Рачковський (86). Вилучення: Шевченко (21, недисциплінована поведінка).
«Путрівка» здолала суперника на класі. І хтозна, яким був би кінцевий рахунок матчу, якби арбітр матчу Литяк в середині першого тайму не відправив на достроковий відпочинок Сергія Шевченка. Втім, можливо, саме вилучення Шевченка додало наснаги путрівцям і через чотири хвилини після цього вони повели в рахунку. Це Олександр Зуєвич, відомий своїм умінням залишати захисників у себе за спиною, пошив оборонців "Вишневого"у дурні, і холоднокровно послав м’яча над Балишевим – 0:1.
Господарі могли відновити рівновагу за чотири хвилини до перерви, однак провалом у захисті «Путрівки» не скористався Гаранян – м’яч зловив Яковчук. На цьому події першого тайму себе вичерпали.
Початок другої половини матчу запам’ятався великою кількістю замін – дев’ять на обидва колективи – і можливою упередженістю арбітра матчу у випадку із непризначеним за фол на Панфілові пенальті у ворота «Вишневого». Насправді спектоною видалася кінцівка матчу. В її короткий проміжок кожна з команд мала щонайменше дві нагоди, аби відзначитися.
На 83-й хвилині Леонтієв, скориставшись позиційним провалом захисників, гарматним ударом зорієнтував шкіряну кулю у кут воріт «Путрівки», але Яковчук у красивому стрибку ліквідував загрозу і відбив м’яч. Потім, через дві хвилини, слушну нагоду збільшити перевагу в рахунку отримали путрівчани, але брак техніки завадив фланговому півзахиснику Дмитренку як слід підлаштуватися під удар після класного пасу Панфілова. За це підопічні Миколаєнка ледь не покарали путрівчан: на дев’яносто другій хвилині Кравчук, який в середині другого тайму змінив Попадюху, замикаючи передачу партнера вдарив вище воріт.

Примітка: * - мова про незадовільні дії суддівської бригади на чолі з Литяком. Доволі спірними виглядають вилучення Шевченка і не призначення пенальті у ворота "Вишневого". В деяких моментах гри чітко прослідковувалась упередженість в діях головного арбітра гри... Тому й виходить, що "Путрівка" грала не лише проти одинадцяти футболістів "Вишневого", а й проти арбітрів, які прийняли бік команди Юрія Миколаєнка.