Головна » 2008 » Лютий » 9 » 11-й тур чемпіонату з футзалу, група "А"
11-й тур чемпіонату з футзалу, група "А"
21:35
 "К-2" -" Біличі" 8-17

Біличі продовжують знущатися над аутсайдерами  своєї групи. Після 16-1 з "Астоном" та 14-2 з "ІМФ-ДЮК", біличанці з рухунком 17-8  розгромили "К-2". Таке враження, що "Біличі" грають за принципом - "ви нам заб'єте скільки зможете, а ми вам скільки захочимо"...

"Університет" -" Астон" +:-

"Астону" зарахована технічна поразка з рахунком 0-5, адже команда не з'явилася на матч(мабуть, вони вирішили, що краще поразка 0-5, ніж 0-10)...

"Метеор" -" СК Ворзель" 3-7

Нарешті ворзельчани зібрали свій бойовий склад і тому,вже в дебюті зустрічі,повели у рахунку 2-0,але "Метеор" дуже швидко зрівняв його.
Ближче до закінчення 1-ого тайму, ворзельчанам вдалося ще тричі розписатися у воротах ""Метеора".
У другому таймі "СК Ворзель" просто спокійно довів матч до логічного завершення і здобув свою чергову перемогу.