Військове містечко. Стадіон "Місцевий Олд Траффорд". 25 глядачів
ФК "Гостомель-2" - ФК "Спартак-Промінь"(Ірпінь) 2-2
Голи у "Спартака" забивали: Нарожний(0-1), Черняк(1-2)
Склад ФК "Спартак-Промінь": Мартиненко -  Гладченко, Репеха, Черняк, Железкін(Гончарук, 46) - Любенко, Рудюк, Лібер, Жеведь(Ліпатов, 46) - Коновалов, Нарожний
Оновлена ірпінська команда цим матчем розпочала підготовку до нового сезону матчем з новою командою із Гостомеля.
Матч розпочався одразу з атак гостей, які за перші 10 хвилин створили 3 гольові моменти, але їх підвела реалізація. Та вічно хибити спартаківці не змогли і на 15-й хвилині матчу Коновалов, своїм точним пасом, вивів Нарожного віч-на-віч з голкіпером і той забив, 0-1!!!
Лише після голу гостомельці почали щось створювати біля воріт "Спартака", але рахунок  0-1 протримався до кінця тайму.
У перерві "Спартак" провів деякі заміни, а на початку другого тайму господарі зрівняли рахунок.Про те, малюнок гри не змінився, "Спартак " продовжував більше володіти м'ячем і атакувати, а "Гостомель-2" грав на контратаках. Після подачі чергового кутового Черняк виграв силову боротьбу і розстріляв ворота гостомельців, 1-2!!!
Втримати перемогу гості не змогли, "Гостомель-2" в кінці зустрічі провів показову контратаку і зрівняв рахунок, 2-2! Всі залишилися задоволеними цим матчем.
Вже у неділю, 30 березня, "Спартак" зіграє товариський матч з "Буча03".