Головна » 2008 » Березень » 31 » Футбол.Товариські матчі.
Футбол.Товариські матчі.
19:34
Буча. Стадіон "ПМК". 50 глядачів
ФК "Буча03" - ІФК "Промінь" 2-3
Голи: Мальчевський(1-2), Мухін(2-3) - Коновалов(0-1), Любенко(0-2), Золотой(1-3)
В неділю в Бучі відбулася товариська зустріч між командами ФК «Буча-03» та ФК «Промінь» (Ірпінь).
Склад «Бучі-03»: Одіноков (Шпакович Д., 70) – Негода-старший (Мухін ,70), Вірченко (Курило, 65), Шпакович М. (Форостовець ,75), Макаренко О. (Макаренко В., 46) – Мартиненко (Літкевич, 65), Кравчук М. (Товстенко, 46), Кравчук Д. (Негода-молодший, 46), Юхимчук (Стахов, 46) – Косенко (Скроб, 60), Мальчевський (Прус, 65)

Ірпінці приїхали своїм бойовим складом і довели, що у третій лізі в цьому році вони спокійно можуть претендувати на призові місця. Для цього їм необхідно всього-навсього стабільно збирати такий склад.  В першому таймі гості багато комбінували і в дебюті матчу війшли вперед – відзначився Коновалов. Через деякий час Любенко Дмитро забив другий м’яч у ворота бучанців, але не пройшло і трьох хвилин, як Мальчевський чудово позбувся опіки захисника і бездоганно порбив у ближній кут. Після перерви у складі господарів, як завжди, відбулося безліч замін, які, нажаль, не принесли бажаного результату. За 15 хвилин до кінця матчу Золотой зі штрафного пробив резервного голкіпера «Бучі-03» - не обійшлося тут і без низки помилок з боку захисту і голкіпера . За 5 хвилин до кінця матчу Скроб випередив голкіпера гостей і чудово навісив у штрафний майданчик, де першим на м’ячі був Мухін – 3:2. А на останніх хвилинах все той же Скроб міг принести своїй команді нічию, але його потужний постріл у чудовому стрибку відбив воротар.