78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Головна » 2008 » Квітень » 21 » Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району.Третя ліга.
Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району.Третя ліга.
09:23
Немішаєво. Стадіон  «Технікум». 40 глядачів
ФК "Мироцьке"- ІФК "Промінь" 2-6

Голи: Рябоконь(0-1), Коновалов(0-2), Репеха(0-3,пен), Золотий(1-4), Коновалов(1-5), Глядченко(1-6)
Склад ІФК «Промінь»: Цихановський – Глядченко, Репеха, Железкін, Чеховський – Лібер (Ліпатов, 46), Рябоконь, Золотий, Жеведь (Сучок, 70) – Коновалов, Любенко
Старт сезону для ірпінців проходив в Немішаєво, де їх приймали дебютанти Києво-святошинського району – ФК «Мироцьке».
Вже в першій атаці ірпінці відкрили рахунок – після подачі з кутового, класний гол забив Рябоконь, пробивши головою у дальню дев’ятку воріт.
Другий гол став результатом індивідуального проходу Коновалова, який на швидкості промчався повз захисників і пробив голкіпера, а через 2 хвилини було назначено пенальті у ворота ФК«Мироцьке» - у штрафному майданчику збили Любенка, а Репеха чітко реалізував пенальті.
До кінця тайму господарі від квитали один гол(забили зі штрафного), а у другому таймі спочатку Золотий, з передачі Чеховського, зробив рахунок 4-1, потім Коновалов головою просто вбиває п’ятий гол, а Глядченко записує на свій рахунок шостий.
В кінці зустрічі господарі з пенальті скорочують рахунок, але великої радості це їм не приносить...