Головна » 2008 » Квітень » 27 » Футзал.Турнір пам'яті жертв аварії на ЧАЕС.
Футзал.Турнір пам'яті жертв аварії на ЧАЕС.
10:44
Фінал
"ТКС" - "Університет" 2-1
Ітак, фінал видався надзвичайно цікавим і напруженим. Відкрили рахунок "Університет", у якого відзначився Дудко. Потім у команд було безліч моментів аби забити, але свої ворота надійно захищали голкіпери, а коли вже і ті були безсилі - то гравці просто не влучали у ворота. Так перший тайм і закінчився.
Другий тайм проходив у тому ж руслі, аж поки за 7 хвилин до кінця матчу "ТКС" не зрівняли рахунок. Після цього голу команди "грали до першої помилки" і припустилися її саме гравці "Університету" - під час пробиття штрафного, стінка розішлася і м'яч крізь неї влетів у ворота. "ТКС" знову стає чемпіоном цього турніру, третій рік поспіль.

Матч за 3-є мімце
"Спартак-Фаворит" - "Гостомель" 7-3
У цьому матчі до середини першого тайму все стало зрозуміло, коли ірпінці вигравали вже з рахунком 4-0, а надалі лише зміцнювали свою перевагу і тільки  в кінці матчу дозволили трохи розлабитися і пропустити 3 голи.Кращим гравцем у складі "Гостомеля" було визнано Бєсєдіна Володимира, а у складі "Спартак-Фаворит" Дмитра Цихановського.

Переглядів: 755 | Додав: Romario