Головна » 2008 » Квітень » 29 » Кубок Києво-святошинського району з футболу.
Кубок Києво-святошинського району з футболу.
14:14
ФК "Бобриця" - ФК "Буча-03" 7:2. С.Забір'є, 50 глядачів

Склад ФК "Буча-03": Одіноков - Негода (Літкевич, 68), Мацик, Вірченко (К.), Макаренко В. (Юхимчук) - Мартиненко (Науменко, 75), Шпакович М. (Мухін, 55), Кравчук М., Стахов (Скроб, 46) - Косенко, Ткаченко

Голи: Кравчук, 0:1, Косенко, 1:2.

На першій же стадії розіграшу кубку району бучанцям попався минулорічний півфіналіст цих змагань. Гра проходила в страшну зливу, внаслідок чого команди не змогли показати все, на що здатні. Розпочався поєдинок для гостей доволі оптимістично. Вже на третій хвилині матчу бучанці розіграли чудову комбінацію, після якої Кравчук вийшов віч-на-віч з голкіпером і не залишив йому жодного шансу.

Після цього господарі перехватили ініціативу і великими силами пішли в атаку, доволі часто створюючи небезпечні моменти біля воріт суперників. І в одному із таких епізодів господарі зрівняли рахунок (гол було забито головою. Відзначимо, що "Бобриця" в цьому матчі виграла майже весь "верх", і 4 м'ячі було забито саме з другого поверху). Після забитого голу господарі заспокоїлись, за що тут же поплатились. Шпакович перехопив м'яч в центрі поля, відпасував на Негоду, який миттю кинув у прорив лівим флангом Мартиненко. Ігор, пройшовши метрів 15, чудово навісив у штрафний майданчик і Косенко залишалося лише не промазати по воротам метрів з п'яти. "Бобриця" знову почала активно атакувати і черговий навіс з флангу завершився другим голом у ворота бучанців. А за лічені секунди до перерви Вірченко зовсім невчасно послизнувся у власному штрафному майданчику, внаслідок чого м'яч опинився у нападника господарів - 3:2.

Другий тайм навіть не хочеться описувати - чотири пропущені голи говорять багато про що. В результаті - вже на первій же стадії "Буча-03" припиняє боротьбу за трофей.

Переглядів: 748 | Додав: Mad_Max
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.