262728293031

Головна » 2008 » Травень » 5 » Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району.
Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району.
08:44
3 та 4 травня відвідав декілька матчів чемпіонату району, коротко про них - нижче.
Немішаєво. Стадіон «Технікум». 20 глядачів
ФК "Склозавод"- ІФК "Промінь"(Ірпінь) 1-1

Здається, у ірпінців починаються минулорічні проблеми – команда прибула на матч маючи у своєму складі лише 11 гравців(добре, що не менше), хоча, навіть, таким складом мусила обігрувати «Склозавод». Вже на початку гри Коновалов на швидкості пройшов всю оборону господарів і віддав передачу в центр штрафного майданчика, де Любенку требе було лише влучити у пусті ворота, що Дмитро і зробив. Але вже дуже скоро «Склозавод» зрівняв рахунок і допомогли їм у цьому самі ірпінці, які почали невідомо що творити біля своїх воріт,подарували м’яч форварду господарів і той з 2-х метрів не схибив.

У другому таймі ближче до перемоги були господарі, які змарнували 3 чудових нагоди. Ірпінці же, фактично, у другому таймі були без моментів.

Буча. Стадіон «Ювілейний». 100 глядачів
ФК "Буча"- ФК "Зеніт"(Петрівське) 1-2

Третя поспіль поразка бучанської команди і здається, команда у цьому році знову поведе борьбу за виживання. Гості відкрили рахунок вже на 3-ій хвилині матчу. З рахунком 0-1 і закінчився перший тайм.
У другому таймі стався дуже неприємний інцидент – правий захісник Бучі та форвард «Зеніта» щось не поділили, між ними виникла сутичка. Дії форварда обурили місцевих фанів і ті повибігали на поле, п
янющі, і з бутилками кинулися на гравця гостей. На щастя, нічого страшного не сталося, бо вчасно втрутилися представники ФК «Буча», але факт самого інциденту не красить Бучу...
В середині тайму господарям вдалося забити гол, досить сумнівний гол – гості довго намагалися довести арбітрам, що був напад на голкіпера...
Нічию «Буча» не втримала - під за навіс матчу отримала ще один
м’
яч у свої ворота і продовжила свою безвиграшну серію.

Гостомель. Центральний стадіон. 100 глядачів
ФК "Гостомель"- СК "Ворзель" 0-3

Матч нагадував поєдинок «Бучі-03» та «Фрізанта». Господарі мали що найменше 5 гольових моментів, але чудово свої ворота захищав Ящук. А от «Ворзель», маючи за матч 2 момента, умудрилися забити 3 голи, що говорить про високий клас команди. Ворзельчани одержали свою 3 перемогу поспіль, при чому всі ці матчі команда не пропускає голів у свої ворота. В наступному турі нас чекає захоплюючий поєдинок у Бузовій, де будуть зустрічатися лідери – «Нива» та «Ворзель».

Переглядів: 795 | Додав: irpinfc