567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Головна » 2008 » Травень » 26 » Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району з футболу. Друга ліга.
Футбол.Чемпіонат Києво-святошинського району з футболу. Друга ліга.
21:56
Немішаєво. Стадіон «Технікум». 15 глядачів
ФК "Буча-03" - ФК "Динамо" (Крюківщина) 2-1

Голи: Мухін(32), Шпакович(65) - №15(90+1)
Попередження: Макаренко В., Кравчук Д.

Склад ФК «Буча-03»: Одіноков – Мартиненко (Літкевич, 90), Вірченко (к), Шпакович, Макаренко В.(Макаренко О., 75) - Кравчук Д., Стахов, Кравчук М. (Мацик , 65), Мухін (Негода,55) - Мальчевський(Вітюк, 80), Ткаченко

У порівнянні з попереднім матчем у складі ФК "Буча-03" відбулася лише одна зміна, і то вимушена, - на полі з'явився Мухін, який змінив у стартовому складі дискваліфікованого Юхимчука.
З перших хвилин матчу стало очевидно "who is who" у цьому матчі. Бучанці "полетіли" вперед, а "крюки" грали на контратаках. Але не зважаючи на чисельні атаки господарів, рахунок довго тримався 0-0.

Чудовий шанс змарнував Мальчевський, який невдало пробив головою по порожніх воротах після відмінного паса Ткаченка. М'яч після удару відскочив від землі і перелетів ворота. Крюківщина мала свій момент - удар форварда, на щастя для господарів, пройшов повз ворота.
На 32-й хвилині бучанці здобули право на кутовий. Подачу виконав Кравчук Дмитро, м'яч перелетів усіх гравців у штрафному майданчику окрім одного - Вірченко на дальній штанзі з льоту, лівою, завдав удару по воротам, а Мухін вдало підставив ногу...1-0!
На другий тайм "Буча-03" виходила рішуче налаштована на те, щоб закріпити успіх.

Після чергового кутового удару, Максим Шпакович, голосно викрикнувши своїм гравцям : "Мой", у височенному стрибку, головою, влупив м'яча у сітку і тим подвоїв рахунок.
Другий тайм запам'ятався також пострілом Мартиненка зі штрафного, голом з оффсайду Мальчевського, ударом головою Ткаченка(виручив голкіпер) , передачею на ворота у виконанні Макаренка В'ячеслава, після якої м'яч влучив у поперечину, ну і голом на 90-ій хвилині у ворота господарів. У штрафному майданчику м'яч влучив у руку Шпаковича і головна зірка динамівців під 15-тим номером, з пенальті, не залишив жодних шансів Одінокову, чітко пробивши у лівий нижній кут воріт.
Слід відзначити і гравців, які вийшли на заміну у господарів : Негода, Мацик, Макаренко Олег, Вітюк, Літкевич, які не зіпсували "каші" на футбольному полі ))))