Головна » 2008 » Жовтень » 6 » Коли перемога - справа принципу !
ФК «Путрівка» – ФК «Баришівка» (м. Баришівка) – 4:1 (3:0)
ФК «Путрівка»: Яковчук, Нестерець (Мельник, 46), Єрохін, Білоцерківець, Пекний, Євсеєв (Бенедичук, 64), Бишовець (Лагутін, 80), ТУРЧИН (Зуєвич,59), Дмитренко (Бартош,75), Дорофеєв (Киричок, 70), Панфілов.
Начальник команди Л.В. Матушевич.

Голи: Панфілов (21), Пекний (35, 45-пен), Зуєвич (81) – Некрасов(90).

Гравець матчу – Безп’ятчук (ФК «Баришівка»).

Команди жваво розіграли дебют і вже до десятої хвилини обмінялися гострими моментами. Спочатку Панфілов, не зумів підлаштувати м’яч під ударну ногу й пробив вище воріт «Баришівки», а потім Базік зі штрафного влучив у живий мур із захисників «Путрівки». Невдовзі ініціативою заволоділи господарі поля і відразу ж отримали нагоду, аби відзначитись. Капітан путрівців Турчин навісив на Євсеєва, але його випередив захисник й вибив шкіряного на кутовий. Розіграш цього стандарту мав завершитися забитим м’ячем, якби не впевнені дії воротаря: Турчин лукавим пострілом від прапорця спрямував м’яча прямо під поперечину баришівських воріт, але Безп’ятчук якимось дивом на цей простріл зреагував і перевів сферу за межі поля. Ближче до середини тайму підопічні Матушевича заграли ще активніше і першими відкрили рахунок вматчі. Євсеєв технічним пасом від центру поля вивів на вогневий рубіж Панфілова, який без проблем розібрався із воротарем та спрямував м’яча в сітку – 1:0.Через декілька хвилин путрівці мали йти у відрив. Турчин подав штрафний,а Пекний, випередивши захисників, завдав невідпорного удару головою, однак знову відмінно зіграв Безп’ятчук. Не реалізація моментів неабияк розлютила налаштованих господарів поля: їх атаки ставали все частішими й гострішими, але бажаного зиску вони не приносили: ось вже Євсеєв не скористався виходом віч-на-віч із воротарем, а Панфілов з убивчої відстані влучив м’ячем встатуру голкіпера.  Все ж подвоїти перевагу ще до перерви, путрівцям таки вдалося. За десять хвилин до перерви за порушення проти Дмитренка в бік воріт «Баришівки» був призначений штрафний, який майстерним ударом в дальній кут втілив у забитий м’яч Олександр Пекний. Після цього наступила «Дмитренкова двохвилинка», під час якої, Петро, як мінімум тричі доводив оборонців суперника до валідольного стану: спершу м’яч після удару півзахисника поцілував поперечку, а через хвилину відмінно зіграв лідер «Баришівки»Дмитро Безп’ятчук. Проте, наприкінці першої половини гри, Дмитро здав...В чому не останню скрипку відіграла лінія оборони гостей. На останніх секундах тайму у ворота баришівців був призначений пенальті: дуель Безп’ятчук –Пекний, залишилася за останнім – 3:0. Таким чином, переможець став відомим,ще далеко до закінчення гри. Після перерви команди заграли по-іншому і судячи з усього в різні спортивні ігри: хто у футбол, як це робили путрівці, а хтось – в квадрат. В якому бували виключно футболісти-суперники. Путрівці глумилися із суперника, як тільки хотіли: утрьох виходили на одного воротаря, де починали не потрібну серію передач, вчили оборонців відбору м’яча іт.д. А баришівці в ці хвилини виглядали безнадійними статистами. Ближче до середини другого тайму, господарі заграли більш серйозніше, а з цим– з’явилися нові, по-справжньому гольові моменти: в епіцентрі подій першого– був Бенедичук, ще одну нагоду змарнував Білоцерківець. Справа йшла до голу… Дуже скоро, його було забито ! Зуєвич вийшов на побачення із воротарем та більярдним ударом у нижній кут поклав четвертий м’яч у баришівські ворота. На що спромоглися гості, так це на гол престижу, автором якого став Некрасов– 4:1.
Цією перемогою путрівці довели, що поразка в Баришівці була випадковою. Єдиною подібною рисою  того матчу з цим є те, що в обох випадках на полі домінувала одна команда – ФК «Путрівка»…

Категорія: Першість Київської області | Переглядів: 673 | Додав: vrff