Головна » 2008 » Листопад » 11 » Кубок знову залишається у Бучі..
Кубок знову залишається у Бучі..
17:35
Кубок Київської області з футболу серед ветеранів

В минулу неділю, за прекрасної сонячної погоди, у сел. Макарів відбувся фінальний матч за кубок Київської області з футболу серед команд ветеранів. Традиційно для останніх п'яти років ветеранський обласний фінал обов’язково проходить за участі збірної команди м. Буча, яка складається з гравців Ірпінського регіону, вік яких більше 35 років.

Матч на новому стадіоні райцентру розпочався за досить рівної боротьби, суперники наших футболістів – ветерани м. Біла Церква, не знітились перед знаними в області ветеранами і подекуди дуже гостро атакували.

Але велика справа досвід. В’ячеслав Вашуленко, в притаманній тільки йому манері зайняв позицію у штрафній суперника і на другому поверсі був найспритніший після подачі зі штрафного - 1:0. Хочу відзначити, це його третій поспіль гол у останніх трьох фіналах. Так тримати В’ячеславе!

Радіти бучанцям довелось недовго, це ще раз підтверджує що суперник не простий і на перерву команди пішли за нічийного результату.

Другий тайм розпочався із атак нашої команди і в одній з них, прострільну передачу у власному штрафному майданчику перервав польовий гравець суперника. Беззаперечний пенальті „смачним” ударом реалізував Олег Волотьок, 2:1.

Гра продовжувалась на зустрічних курсах за рівної боротьби, але потім трапилось щось таке, що до футболу та спортивної поведінки на полі не має жодного відношення. Без будь-яких пояснень команда м.Біла Церква за 20 хвилин до кінця гри залишила футбольне поле...

на фото: ветерани ФК "Буча"

Іван Лисенко, м.Буча

Категорія: Кубок Київської області з футболу | Переглядів: 851 | Додав: poplavok67
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.