19:00
Бізнес Ліга. 3-й тур
Ліга "С". Група "J"

"Імператор" - "Delfics" 5:2
Імператор здобув ще одну перемогу, третю поспіль, і продовжує, на пару з "Ізобудом", очолювати турнірну таблицю з максимальним показником набраних очок - 9. По шість очок набрали "Єврофасад" та "ПрофремБуд", по три - "Адвокат-Захист" та "Delfics". Замикають турнірну таблицю "Макстім" та "UTI", які ще не набрали жодного очка...

Ліга "D". Група "K"
"IPC-Скидка" - "AVON" 7:1 (2:1)
Продовжує набирати очки "IPC-Скидка". У звітньому турі, під натиском ірпінців не вистояла команда "AVON".
 "IPC-Скидка" виступала у такому складі: Циханівський Дмитро - Буренко Ігорь, Кіриченко Олександр, Москалик Юрій, Рябоконь Олександр, Мар'євич Андрій, Репеха Олександр, Мальчевський Роман, Іващик Олександр.
Номінальні господарі швидко забили два голи у ворота суперників, але під занавіс тайму отримали "баранку" у власні ворота. "AVON" зуміла повернути інтригу у матчі, але не надовго.
У другому таймі "IPC" повністю переграли своїх суперників, як наслідок - 5 голів забито, нуль пропущено та три (з чотирьох пробиваємих) нереалізовані 10-ти метрові пенальті.
У наступному матчі на "IPC-Скидка" чекає справжнє випробування - їм буде протистояти "МегаМакс", чемпіон Ліги "А" 2008 року.

Серед інших результатів цієї групи слід відмити поразку "Українського Дому" від "Укрзолото" з рахунком 2:4.
Тож після 3-х турів у цій групі лідирує "МегаМакс", набравши 9 очок. Слідом розташувалися "Український Дім", "IPC-Скидка" та "Аструм-Інвест", які набрали по 6 очок. У "Тайра" - 4 очки, "Укрзолото" - 3,
"AVON" - 1, а замикає турнірну таблицю - "Альфа-страхування", яка не набрала ще жодного очка.
Категорія: Бізнес Ліга | Переглядів: 774 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.