Головна » 2008 » Листопад » 23 » Перша сенсація чемпіонату
Перша сенсація чемпіонату
19:02
1-й тур. Група "А"
"Біличі-1" - "Промінь" 4:2 (2:1)

Ірпінці, з самого початку матчу,  обрали невірну тактику, почали грати не у «свою гру». Біличанці ж, у свою чергу, маючи такого гравця як Євген Варениця, створили таке візуальне відчуття, ніби їхніх футболістів було на одного більше ніж ірпінців. Саме Варениця, дальнім ударом, відкрив рахунок. Репеха, зі штрафного, його зрівняв, а під занавіс першого тайму Леонід Янусь, з передачі Варениці, головою забив другий м’яч своєї команди у цьому матчі.

У другому таймі гра проходила по тому ж сценарію, що і у першому. Біличанці багато комбінували, перепасовувались. Всі атаки «будував» Варениця і «побудував» ще два голи у ворота «Променя». І тільки після цього, коли рахунок вже став 4:1 на користь біличанців, ірпінці почали грати так, як вони завжди грають. «Промінь» почав застосовувати пресинг, недаючи біличанцям багато часу на прийом м’яча. Це дало результат – «Біличі» почали «обрізатись». З такою командою, як біличанська, потрібно реалізовувати кожен гольовий момент, а «Промінь» цього не зробив, «наказавши» біличанців лише одним голом, хоча моментів, щоб забити гол, було вдосталь....

СК "Імператор" - "Біличі-2" 5:5

Ось і перша сенсація цього сезону! Підопічні Олександра Червоного, програючи по ходу матчу 4:1, ледь-ледь не обіграли СК «Імператор»!

«Біличі-2» у другому таймі зіграли так, що досвідчені гравці ірпінської команди, не знали, що робити! Залишається тільки аплодувати молодим біличанцям та їхньому тренеру, браво!

"Ірпінь" - "ФПМ" 1:6

В останньому матчі сьогоднішнього ігрового дня зустрічались «ФПМ» та «трьозірковий» «Ірпінь». Так, саме трьозірковий! Ця команда серьоздно підійшла до цього турніру на рахунок екіпірування. Була заказана нова форма та зроблено,  спеціально на замовлення, емблема команди. Це все добре, але більшості людей було незрозуміло, що роблять на цій емблемі три зірки...

Та навіть, якщо б там було 20 тих зірок, всеодно  це не допомогло б цій команді у даному матчі - академівці легко перемогли своїх суперників з рахунком 6:1