Біличі - одноосібні лідери!
17:47
2-й тур. Група "А"

"Промінь" (м.Ірпінь) - "ФПМ" (м.Ірпінь) 6:5 (3:3)

У першому матчі другого туру зустрічалися надпринципові суперники. Колишні "академівці" протистояли теперішнім.
Матч став бенефісом Юрія Москалика, який забив 4 голи і тим самим зробив собі подарунок на День Народження, яке буде святкувати завтра.
У дебюті зустрічі Юрій, двома точними ударами забезпечив своій команді гандикап, але до перерви "ФПМ" зуміли його відіграти.
У другому таймі за "Промінь" забивали Андрій Мар'євич, Валентин Петраков та все той же Юрій Москалик, на що "академівці" зуміли відповісти лише двома результативними ударами. Тож у підсумку, з рахунком 6:5, важку перемогу здобула команда "Промінь".

"Біличі-2" (смт.Коцюбинське) - ФК "Ірпінь" (м.Ірпінь) 8:5 (6:2)

Фантастичну першу десятихвилинку видалі біличанці. За цей час у сітку воріт "Ірпеня" влетіло 6 голів! Ірпінці до тями прийшли лише у самому кінці першого тайму та дещо скоротили відставання  - 6:2.
У другому таймі "Біличі-2" залишалось лише втримати переможний рахунок, що вони з легкістю і зробили!

"Біличі" (смт.Коцюбинське) - СК "Імператор" (м.Ірпінь) 8:3

Матчі між цими двома командами я називаю  - "класіко ірпінського регіону ". Нажаль, поєдинок не виправдав моїх сподівань - боротьби не вийшло. "Біличі", дуже легко здобули цю перемогу.
По першими хвилинам матчу все було зрозуміло - біличанці переможуть, поставало лише одне питання - "з яким рахунком?". Відповідь на це запитання ми отримали разом із фінальним свистком Дмитра Мельниченко, який зафіксував перемогу "Біличів" з рахунком 8:3