У групі "А" без несподіванок...
22:13

Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "А". 3-й тур

"Фенікс" (м.Буча) - "Церква" (м.Ірпінь) 5:1 (1:0)

Голи: Яременко Іван, 18 (1:0), Федонюк Андрій, 28 (2:0), Куріч Юрій, 30 (3:0), Куріч Юрій, 31 (4:0), Барташук Максим, 31 (4:1), Яременко Валентин, 40 (5:1)

Попередження: Яременко Валентин, 14 (навмисна гра рукою)

9. Курило Володимир

"Церква" дуже непогано розпачала цей поєдинок. І лише себе можуть звинувачувати ірпінці за те, що нереалізували свої 100% нагоди, за те, що не влучали по порожнім воротам.
"Незабиваєшь ти - заб'ють тобі" - цю приказку підтвердив гол Івана Яременко у кінці першого тайму.
У другому таймі "Церква" посипалась і, як результат,  5:1 на користь "Фенікса"

ФК "Личанка" (с.Личанка) - ФК "Буча-03" (м.Буча) 1:2 (0:1)

Голи: Юхимчук Сергій, 20 (0:1), Шлейченко Дмитро (автогол), 22 (0:2),
Іванюха Олександр, 26 (1:2)
Попередження: Збаращенко Євген, 14 (груба гра)

3. Притика Олександр

"Личанка" після ганебної поразки від "Арсенала", будь-що прагнула реабілітуватися. Частково, їй це вдалося.
Напротязі всього матчу "Буча-03" більше володіла м'ячем, краще комбінувала, але...м'яч уперто не хотів летіти у ворота. "Личанка" старалася постійно пресенгувати бучанців, недавати їм змоги приймати м'яч. Було помітно, що "Буча-03" була неготова до такої гри суперника і у такому матчі на перший план вийшла індивідуальна майстерність гравців. Юхимчук Сергій раз за разом "накручував" двох - трьох гравців "Личанки", але невистачало прицільного завершального удару. Хоча в кінці першого тайму Сергію таки вдалося відзначитися.
У дебюті другого тайму, після розіграшу кутового і удару Мальчевського, Шлейченко Дмитро зрізав м'яч у власні ворота.
Але вже за 4 хвилини Іванюха Олександр скоротив відставання своєї команд. Пішла досить нервова гра, все могла вирішити лише 1 помилка. До кінця матчу жодна з команд не змогла використати чисельні помилки суперників, тож рахунок не змінився

ГО "Правиця" (м.Буча) - "Арсенал" (м.Буча) 2:8 (1:3)

Голи: Зарицький Захар, 4 (0:1), Астащенко Юрій, 10 (0:2), Білич Вадим, 12 (0:3),Аширов Е., 15 (1:3),
Анісімов Артем, 22 (1:4), Крошко Олег, 23 (1:5), Крошко Олег, 25 (1:6), Астащенко Юрій, 28 (1:7),
Білич Вадим, 32 (1:8), Теліцький Олександр, 39 (2:8)