"Молодь" продовжує утримувати лідерство
18:58
Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "Б". 3-й тур.

"ТБС"(м.Буча) - "Буча-032"(м.Буча) 6:1 (1:1)

Голи:  Степаненко Юрій, 4 (1:0), Ткаченко Олег - з пенальті, 6 (1:1), Степаненко Юрій, 21 (2:1), Іващик Олександр, 23 (3:1), Швабій Констянтин, 34 (4:1), Іващик Олександр, 40 (5:1), Іващик Олександр, 40(6:1)

Попередження: Стахов Євген, 17 (неспортивна поведінка)

3. Вірченко Олександр

"Буча-032" досить непогано виглядала у першому таймі. Рахунок відкрив Юрій Степаненко, а зрівняв його Олег Ткаченко, реалізувавши пенальті.
А от у другому таймі "ТБС" швидко забили два голи, що розбалансувало "Бучу-032".

"Гостомель"(смт.Гостомель) - "Молодь"(м.Буча) 3:5 (1:2)

Голи: Гусачов Анатолій (у власні ворота), 13 (0:1), Гусачов Анатолій, 14 (1:1), Бишок Максим, 16 (1:2), Руденко Ігор, 23 (1:3), Пищик Андрій, 24 (2:3), Краснодемський Віталій, 37 (2:4),
Краснодемський Віталій, 38 (2:5), Білько Василь, 39 (3:5)

8. Остапчук Сергій

"Молодь" оформила третю перемогу поспіль і одноосібно посідає перше місце у групі. Героем матчу став Бловатний Артем - голкіпер "Молоді", якби не його сейви - хто зна, як би завершився даний матч.

"ДЮК"(м.Ірпінь) - ФК "Мироцьке"(с.Мироцьке) 3:2 (1:1)

Голи: Серков Дмитро, 12 (1:0), Мілютін Віталій, 17 (1:1), Керекеша Андрій, 25 (2:1),
Керекеша Андрій, 37 (3:1), Микитюк Василь, 38 (3:2)

8. Сапоговський Борис
Найцікавіший матч третього туру! "ДЮК" створив сенсацію!
У першому таймі м'ячем більше володіли гравці із Мироцького, але рахунок відкрили ірпінці, зробив це Дмитро Серков. Проте дуже швидко "Мироцьке", зусиллями Віталія Мілютіна, зрівняли рахунок - другий номер гостей пробив з-під захисника і голкіпер не встиг "скластися" - м'яч проскочив поміж ніг Мартиненку.
У другому таймі команди стали більше фолить. Гра, більш-менш вирівнялась, "ДЮК" продовжував грати на контратаках і це дало свій результат - Андрій Керекеша вивів свою команду вперед.
На 36-ій хвилині стався епізод, який вже породив багато суперечок, думок - Денис Ліпатов втікав на тет-а-тет з голкіпером "Мироцького", але його сзаду за футболку схопив Віталій Мілютін і тим самим зірвав "романтичне побачення" форварда та "кіпера". Жовта чи червона? Арбітри показали жовту картку Віталію.
Але вже за хвилину, все той же Андрій Керекеша, забиває ще один гол у ворота "Мироцьке" і "ховає" суперників. Гості спромоглися лише на один гол у відповідь...

Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 882 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.