Дербі!
19:55
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Група "Б", 5-й тур

"Воcход" - "Університет" 5:8
"Університет" здобув свою другу перемогу у цьому сезоні і наблизився до заповітного 2-го місця! Команда, ззовні легко, переграла "Восход" з рахунком 8:5.
Завтра буде зіграно перенесений матч між командами "Університет" та "Гостомель" і у разі перемоги перших, вони вийдуть на 2-е місце

СК "Ворзель" - ФК "Буча" 2:1 (0:1)

Найпринциповіше дербі! Отримав величезне задоволення від перегляду даного поєдинку.
У першому таймі переконливіше вигляда бучанська команда. Саме вона і відкрила рахунок і, якби не чудова гра на лінії воріт Дениса Трохименко, одним голом все для "Ворзеля" на закінчилося б!
В кінці тайму, в черговий раз "порадував" всіх один із арбітрів матчу - Гулай. Марченко увійшов до штрафного майданчика "Бучі", де його збили. Цей арбітр зафіксував порушення правил, але замість очевидного пенальті  - назначив штрафний удар!
У дебюті другого тайму СК "Ворзель", зусиллями все того ж Марченко Віктора, зрівняв рахунок! "Буча", у відповідь, нереалізувала свої нагоди!
Вже в кінці матчу пішла нервова гра до першої помилки, якої дупистились гравці "Бучі", а Марченко Віктор покарав їх за це забитим голом! 2:1  - перемога СК "Ворзель"

"Гостомель" - "ІЕК-НАУ" 4:3

Матч аутсайдерів групи виявився нудним. Вартої уваги тут була лише кінцівка поєдинку, коли ще за дві хвилини до завершення матчу, "коледж" перемагав 3:2, але умудрився пропустит двічі і, у підсумку, програти

Категорія: Футзал.Ірпінський регіон | Переглядів: 773 | Додав: Romario