Без несподіванок
18:18
Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "А", 4-й тур

"Арсенал" (м.Буча) - "Церква" (м.Ірпінь) 9:3 (4:2)

Голи: Барташук Максим (автогол), 5 (1:0), Жуковський Владислав, 7 (2:0), Жуковський Владислав, 12 (3:0), Пінішкевич Ігор (автогол), 14 (3:1), Барташук Максим, 16 (3:2), Астащенко Юрій, 20 (4:2),
Астащенко Юрій, 28 (5:2), Жуковський Владислав, 32 (6:2), Барташук Максим, 32 (6:3),
Крошко Олег, 33 (7:3), Мордкович Євген - з пенальті, 36 (8:3),Жуковський Владислав, 38 (9:3)

Попередження: Максим Барташук,39' (неспортивна поведінка)

6.Урліх Володимир

Очікуваної боротьби не вийшло. "Арсенал" досить легко здолав "Церкву". Слід відзначити каре Владислава Жуковскього, який дещо наблизився до лідерів бомбардирської гонки.

ФК "Буча-03" (м.Буча) - ГО "Правиця" (м.Буча) 5:1 (1:0)

Голи: Юхимчук Сергій, 2 (1:0), Созанський Сергій, 22 (2:0), Мальчевський Роман, 24 (3:0), Мальчевський Роман, 27 (4:0), Іванченко Олександр, 39 (4:1), Мальчевський Роман, 40 (5:1)
Попередження: Теліцький Олександр, 34 (навмисна гра рукою)

20. Юхимчук Сергій

Матч лідера групи і команди, яка посідала останнє місце. Що можно було очікувати від цього поєдинку? Всі передбачали легку перемогу ФК "Буча-03", і дійсно, ця перемога була здобута, проте не так легко, як здається, дивлячись на рахунок матчу.
У першому таймі "Бучі-03" вдалося досить швидко відкрити рахунок - Мальчевський, обігравшись із Созанським Сергієм, на краю штрафного майданчика обіграв захисника і відпасував в центр, де Юхимчук Сергій, метрів з 7-8 завдав прицільного удару.
Проте більше голів у першому таймі ми не побачили. "Буча-03" намагалася більше контролювати м'яч та перепасовуватись, але далеко не все в неї виходило. Натомість "Правиця" взяла на озброєння дальні удари, і це могло принести результат. Один із таких ударів влучив у поперечину. Надійно у воротах відстояв Віталій Одіноков, який раз за разом нейтралізував небезпеку, яка надходила від дальніх пострілів гостей.
Другий тайм вийшов більш вдалим для "Бучі-03". Вже на 2-ій хвилині чудово розіграна комбінація Юхимчук - Мальчевський  - Созанський завершилася голом останнього! А за наступні 5 хвилин Роман Мальчевський, після передач Юхимчука Сергія та Товстенко Валентина, робить рахунок 4:0.
Нажаль, гравці "Бучі-03" вкотре не дозволили власному голкіперу відстояти матч на "нуль". На цей раз, за дві хвилини до завершення матчу, пробити Одінокова вдалось Іванченку Олександру. Проте, це ще не був останній гол у матчі, Мальчевський Роман, з передачі Юхимчука Сергія, оформив хет-трик. 5:1 - перемога ФК "Буча-03"

"Фенікс" (м.Буча) - ФК "Личанка" (с.Личанка) 7:1 (3:1)

Голи: Іванюха Олександр, 12 (0:1), Шаповал Сергій, 13 (1:1), Куріч Юрій, 19 (2:1), Шаповал Сергій, 20 (3:1), Коваль Сергій, 24 (4:1), Куріч Юрій, 28 (5:1), Коваль Сергій, 37 (6:1),
Шлейченко Дмитро (автогол), 40 (7:1)
Попередження: Кравчук Олександр, 26 (навмисна гра рукою)