Головна » 2009 » Січень » 24 » Неймовірна перемога ФК "Буча-03"
Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "А", 6-й тур.

Першими на майданчик вийшли "Церква" та ФК "Личанка"...

"Церква" (м.Ірпінь) - ФК "Личанка" (с.Личанка) 3:6 (1:3)

"Церква": Пінчук - Стригун, Семенюк, Барташук, Моргун, Балан, Фостенко, Бутрік, Отрошко

"Личанка": Козій - Шлейченко, Олексієнко, Збаращенко, Кравчук С., Кравчук О., Лейченко, Іванюха, Притика, Лінкевич

Голи: Лейченко (4';18';29'), Кравчук О. (4';21';27'), Стригун (18';35'), Фостенко (26')

Попередження: Стригун Ігор (32'; неспортивна поведінка)

Ірпінська команда була серьездно налаштована на те, щоб взяти реванш за поразку у першому колі. Але одного бажання замало, майстерності цій команді не вистачає.
"Личанка", зусиллями Лейченко та Кравчука, вже на 4-ій хвилині повела 2:0. Під занавіс першого тайму, знову Лейченко робить рахунок 3:0, після чого, стало все зрозуміло. Стригун Ігор зумів відквитати один м'яч, тож на перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь "Личанки".
У другому таймі "Личанка" зуміла втримати переможний результат. Слід відмітити хет-трики Кравчука Олександра та Лейченко Олексія.

"Фенікс" (м.Буча) - ГО "Правиця" (м.Буча) 6:3 (2:0)

"Фенікс": Федонюк О. - Федонюк А., Коваль, Зозуля, Яременко В., Яременко І., Друк., Шаповал, Куріч, Молдованов Д., Медвідь

"Правиця": Мотруніч - Лисенко, Іванченко О., Іванченко Є., Вергелес, Брюховецький Володимир, Брюховецький Валентин, Кучеренко, Аширов, Дзуцев

Голи: Яременко В. (6'), Шаповал (19' 40'), Дзуцев (23'; 29' пен), Іванченко О (25'), Медвідь (26'),
         Куріч (36'), Коваль (37')

Цей матч, через дискваліфікацію, пропускали Пламен Кіров ("Фенікс") та Олександр Теліцький ("Правиця").
Команди скористалися перервою у чемпіонаті та використали можливість підсилити склад. Так, ГО "Правиця" поповнив досвідчений Володимир Брюховецький, разом з яким, до команди прийшли Кучеренко Антон та Брюховецький Валентин.
У "Фенікса" із новачків зіграли Молдованов Дмитро  та Медвідь Ігорь.
На початку матчу, як і передбачалося, "Фенікс" заволодів ініціативою, і вже на 6-ій хвилині відкрив рахунок. Проте надалі гра вирівнялась. Свої моменти мала і ГО "Правиця", які потрібно було реалізовувати!
За дві хвилини до кінця першого тайму, Сергій Шаповал, завдяки індивідуальній майстерності, робить рахунок 2:0!
Перші п'ять хвилин другого тайму ввели у шок багатьох! "Правиця" зуміла зрівняти рахунок!
Одразу "Феніксу" вдалося знову вийти вперед, відзначився Медвідь. Але вже за 3 хвилини Дзуцев знову зрівнює рахунок!
Нажаль, на більше "Правиці" не вистачило. На голи Куріча, Коваля та Шаповала, в них вже не знайшлося відповіді...

ФК "Буча-03" (м.Буча) -  "Арсенал" (м.Буча) 4:3 (1:2)

"Буча-03": Одіноков - Созанський, Юхимчук Д., Макаренко О., Мацик, Совенко, Кравчук, Мальчевський, Товстенко, Мухін

"Арсенал": Скроб - Астащенко, Жуковський, Пастух, Єрещенко, Аксьоненко, Білич, Урліх, Мордкович, Крошко, Зарицький

Голи: Пастух (6'), Зарицький (15'), Мальчевський (18';39'), Єрещенко (23'), Совенко (34';38')
Попередження: Мальчевський (14'; груба гра), Макаренко О., (36'; неправильна заміна),
                        Совенко (36'; неправильна заміна)

Щодо втрат команд перед цим матчем, то "Буча-03" не змогла у цьому матчі розраховувати на Юхимчука Сергія, а "Арсенал" залишився без Анісімова Артема.
Початок матчу був за "Арсеналом", тому і не дивно, що саме вони відкрили рахунок. Новачок команди - Пастух Вадим, потужним ударом зумів пробити Одінокова.

Цей гол ніяк не подіяв на "Бучу-03", яка  не могла спіймати "свою гру". Цим ще раз скористався "Арсенал" - Зарицький Захар, покарав Мухіна за його помилку, та проштовхнув м'яч поміж ніг Мальчевському у ворота.
На щастя для "Бучі-03", їм на допомогу прийшов рикошет...На 18-ій хвилині, після удару Мальчевського, м'яч, зачипивши когось із "канонірів", змінив напрям польоту, що стало несподіванкою для Дмитра Скроба, і влетів у ворота.

Початок другого тайму теж був за "Арсеналом". На 23-ій хвилині ще один новачок команди - Єрещенко Олег забиває третій м'яч. Відзначаємо, що і Єрещенко і Пастух дуже підсилили команду!
Дивлячись на гру "Бучі-03", багато хто думав, що "Арсенал" перемогу свою не випустить.
Але своє слово сказав один із новачків "санітарів" - Совенко Артем. Спочатку він замкнув передачу Мальчевського, а потім, на 38-ій хвилині дальнім ударом засмутив голкіпера "Арсенала", 3:3!
Відмічу, що "Буча-03" "прокинулася" лише в останні 5 хвилин матчу. І цього їй вистачило, аби перемогти!
На 39-ій хвилині "Арсенал" пробиває удар с кутового, м'яч перехоплює Товстенко і віддає на Мальчевського, який, разом з Юхимчуком, граючи "у стінку", проводять стрімку контратаку, яка завершується ударом головою Романа...4:3! Неймовірно!
Такий рахунок протримався до завершення матчу! Ось така неймовірна кінцівка!
Турнірна таблиця після 6-ти турів

Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 708 | Додав: Romario