Головна » 2009 » Січень » 24 » Третя поспіль поразка ФК "Буча"
Третя поспіль поразка ФК "Буча"
19:00
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Група "Б". 7-й тур

"Гостомель" - СК "Ворзель" 0:8

Гостомельці, після перемоги над "ІЕК-НАУ" повірили у свої сили, але я попереджав, що далі їх чекають набагато сильніші суперники...
Цей матч підтвердив величезну різницю у класі між цими командами. Що й казати, якщо голкіпер "Ворзеля" лише пару раз вступав у гру, а весь інший час сумував у воротах...
У другому колі "Ворзель" демонструє ледь не найпотужнішу гру серед всіх учасників, більш сильнішими виглядають лише "Біличі".

ФК "Буча" - "Університет" 4:7

Центральний матч цього туру!
Перший тайм "Університет" провів на ура - переміг 5:0! Неможна сказати, що гра йшла у одні ворота, але рахунок на табло. "Буча" не реалізувала три десятиметрові пенальті, це їх проблеми!
На другий тайм, гравці "Університета" вийшли дещо розслабленими і ледь за це не поплатилися. "Буча" почала швидко скорочувати рахунок, а коли той став 5:3, бучанці не зуміли реалізувати дві прекрасні  нагоди для взяття воріт!
У середині тайму "Університету" вдалося прийти до тями та забити два голи, які поховали надії "Бучі" бодай на нічию.
Остаточний рахунок - 7:4 на користь "Університета"!

"ІЕК-НАУ" - "Восход" 3:5

Героями цього матчу стали Дмитро Шаповалов, на рахунку якого хет-трик та голкіпер "Восхода" - Олексієнко Сергій, який не раз врятував команду від пропущеного голу!