Головна » 2009 » Січень » 25 » "Імператор" програє, "SKIDKA" грає у нічию
"Імператор" програє, "SKIDKA" грає у нічию
22:50
Бізнес Ліга
Ліга "С"
СК "Імператор" - "Griffin" 0:1

Так уж вже вийшло, що обидві ірпінські команди мусили грати матчі в Бізнес Лізі та в чемпіонаті Ірпінського регіону з футзалу в один і той же день. Можливо саме це стало причиною поразки "Імператора" у заключному матчі другого етапу у лізі "С".
Незважаючи на цю поразку, "Імператор", завдяки перемозі команди "Ренесанс-Капітал" над "Master-Market" з рахунком 4:1, зумів посісти 2-ге місце у своїй групі та продовжуватиме боротьбу за медалі.

Ліга "D"

"IPC-SKIDKA" - "K-Mobile" 1:1 (0:0)

Весь перший тайм команди вивчали одна одну, придивлялися...Тому перша половина зустрічі пройшла у спокійному руслі, без моментів. Команди старалися більше контролювати м'яч, багато перепасовувалися на своїй половині майданчика...
На початку другого тайму гравець "K-MOBILE" наніс дивовижного по точності удару - м'яч, після його удару, влучив у дальню від голкіпера штангу і залетів у ворота.
Такий розвиток подій не влаштовував ірпінців, їм довелося йти вперед, атакувати та розкривати тили...
І це дало результат, в останні 6-7 хвилин матчу "SKIDKA" продемоснтрувала цікавий, комбінаційний, атакующий футзал і зуміла зрівняти рахунок, відзначився Олександр Кіриченко. Перемогти ірпінцям завадила неточність їх ударів, на завершальній стадіїї атак.
Впринципі, нічия - закономірний результат, який влаштував обидві команди.

"IPC-SKIDKA" виступала у такому складі: Цихановський - Репеха, Буренко, Москалик, Кіриченко, Мальчевський, Іващик, Мар'євич, Рябоконь

Після двох турів лідирує у даній групі "Київстар" у якого 6 очок. На другому місці "SKIDKA" - 4 очки. "Zeppelin" набрав 2 очки, "К-Mobile", "ВінФорт"  та "Mindshare" - 1 очко
Категорія: Бізнес Ліга | Переглядів: 889 | Додав: Romario