Лідери дружньо перемагають
23:39
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Група "А", 7-й тур

ФК "Ірпінь" - СК "Імператор" 2:7

"Ірпінь" з'явився на матч, маючи у своєму складі лише 5 гравців. Одразу стало зрозуміло, без замін вистояти проти "Імператора" не вдасться...

"ФПМ" -  "Біличі" 3:11

"Біличі-2" - ФК "Промінь" 2:4 (2:2)

"Біличі-2" прагнули реваншуватися за ганебну поразку (це була їх перша поразка у чемпіонаті)  у першому колі, з рахунком 1:8. Гравці команди вийшли на майданчик налаштованими на позитивний для себе результат.
Після того, як коцюбинці відкрили рахунок, здалось, що може бути сенсація. Проте одразу, Москалик, ударом с центра поля, застав зненадцька голкіпера "Біличі-2". Той був не готовий до удару Юрія, 1-1!
Згодом Галицькому вдається вивести свою команду вперед, але знову диво-гол забиває Москалик. Юрій ударом зі своєї половии майданчика зняв павутину з "дев'ятки" воріт біличанців.
В середині тайму, протягом декількох хвилин Саченко Богдан умудряється заробити дві жовті картки і справделиво вилучаеться з поля. Проте "Промінь", маючи безліч нагод, не зумів використати чисельну перевагу.
Другий тайм краще почали підопічні Червоного, хоча забити їм не вдалося. Натомість це вдалося зробити ірпінцям, відзначився Андрій Мар'євич.
В середині тайму прекрасну атаку організували Мальчевський та Москалик, які у двох "розірвали" захист юних біличанців. Юрію, після передачі Романа, вже залишалося просто влучити у порожні ворота!
Остаточний рахунок матчу 4:2 на користь "Променя". Команді "Біличі-2" бажаємо успіху у першій лізі Київської Прем'єр Ліги!