Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "Б", 6-й тур.

"Молодь" (м.Буча) - "ТБС" (м.Буча) 4:3 (3:2)

"Молодь": Крупа, Цуп'як, Руденко, Мельник, Марченко, Бишок, Козій, Онищук, Остапчук, Усенко, Малюченко, Лунга

"ТБС": Моісеєнко - Іващик, Кулагін, Швабій, Лісник, Овсянніков, Бабійчук

Голи: Козій (3';19'), Кулагін (5';6' пен), Марченко (17';35' пен), Овсянніков (28')

Попередження: Бишок (2'; неспортивна поведінка)

В обох командах відмітились новачки. У молоді дублем відзначилися гравці гравці СК "Ворзель" - Марченко і Козій, а у "ТБС" - Кулагін, який, до речі, також являється гравцем ворзельського клубу.
Долю цього поєдинку, логічним результатом якого мала б бути нічия, вирішив спірний пенальті назначений у ворота "ТБС" на 35-ій хвилині матчу, за начебто гру рукою у штрафному майданчику.
Пробивати 6-ти метровий визвався Марченко і не підвів свою команду...

"ДЮК" (м.Ірпінь) - "ДЮСШ" (м.Буча) 2:1 (1:0)

"ДЮК": Мартиненко -  Васильченко, Мірошниченко, Коновалов, Кравчук, Чеховський, Керекеша, Подмарьов, Сірков, Петраков, Любенко, Жеведь
"ДЮСШ": Сівішкін - Бишовець, Радіонов, Лопата, Лавренчук, Форостовець, Хіля, Перехрест, Зварич, Чічко

Голи: Мірошниченко  (9';40'), Лавренчук (40')
Попередження: Чеховський (22'; неспортивна поведінка), Бишовець (27'; груба гра), Коновалов (33'; неспортивна поведінка), Сівішкін (33'; неспортивна поведінка)

Цікавий напружений матч видався. Нова команда на цьому турнірі "ДЮСШ" гідно протистояла лідеру групи - "ДЮКу", але, мабуть, молодим бучанцям невистачило досвіду, для того, щоб завершити матч з позитивним для себе результатом.

"Буча-03-2" (м.Буча) - ФК "Мироцьке" (с.Мироцьке) 3:4 (0:2)

"Буча-032": Булах -  Самченко, Жупіков, Кравчук Д., Шугайло, Мартиненко, Вірченко, Стахов, Макаренко В., Шпакович Д., Форостовець
"Мироцьке": Клочай - Семенюк, Пан, Смирний, Квашук, Зеленський, Бойдюк, Сапоговський, Микитюк, Животовський
Голи: Семенюк  (7';14';37'), Самченко (25';35'), Шугайло (30'), Пан (32')
Попередження: Самченко (12'; неспортивна поведінка), Жупіков (39'; неспортивна поведінка), Бойдюк Володимир (35'; груба гра)

Матч туру! Однозначно!
Як же нещастило "Бучі-032" на протязі всього матчу. Які моменти у першому таймі мав Олег Самченко...ех!
"Мироцьке" майже нічого не створивши біля воріт "Бучі-032" умудрилося піти на перерву перемагаючи 2:0!
Початок другого тайму був за бучанцями! Нарешті прорвало Самченко Олега, який скоротив відрив до мінімального, потім класного удару завдав Шугайло Сергій, 2:2!
Здавалося, що ось-ось "Буча" вийде вперед, але дива творив у воротах голкіпер "Мироцького"! Бучанці продовжували хибити з "убивчих" позицій. Натомість "Мироцьке", піймавши суперника на контратаці, забиває третій гол і виходить вперед!
"Буча-032" відповідає на цей гол - ударом Самченко Олега, рахунок нічийний 3:3! І от тут допускає помилку бучанський голкіпер, який пропускає необовз'язковий та прикрий гол. "Буча-032" полетіла вперед, била-била і не забила...
Після матчу розгорівся скандал, бучанці винуватили у всіх бідах арбітра, який, по їх версії, завершив матч на хвилину раніше, ніж треба. Лунали дорікання і по багатьом епізодам...
Але шановні, рахунок на табло, як би там не було, як би не судив арбітр, реалізуй "Буча-032" хочаб половину своїх гольових моментів - "Мироцькому" вже нічого б не допомогло!
Турнірна таблиця після 6-ти турів

Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 792 | Додав: Romario