21:14
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Підсумки туру.

Матч тура

ФК «Буча» - «Університет» 4:7

Багато у чому вирішальний матч! «Університет» легко перемагав у першому таймі з рахунком 5:0. Але на другий тайм команда вийшла дещо розслабленою. Це дозволило бучанцям швидко скоротити рахунок до 5:3 і поновити інтригу.

Проте надалі, «Університет» вже зрозумів, що жарти з бучанцями можуть погано закінчитися, тому команда зібралась і довела матч до переможного завершення

Кращий гравець тура

Москалик Юрій («Промінь»)

На його рахунку хет-трик у ворота «Біличі-2». Особливо красивим вийшов другий гол – Юрій, ударом зі своєї половини майданчика, ефектним ударом поцілив у дальню девятку воріт.

Символічна збірна тура

Григор’єв Олександр («Біличі-2»)

Незважаючи на два прикрі для голкіпера пропущені голи, молодий кіпер «Біличі-2» зумів виділитися на фоні інших воротарів у цьому турі. На його рахунку декілька хороших сейвів.

Варениця Євген («Біличі»)

Вже стало звичним потрапляння до збірної тура когось із парочки Варениця-Пилипенко.

Філігранна техніка Євгена + результативна гра – ось головний чинник перемоги його команди над «ФПМ»

Шаповалов Дмитро («Восход»)

Став "каталізатором" «Восхода». Його хет-трик приніс команді першу, історичну перемогу у чемпіонаті.

Іващик Олександр («Університет»)

«Університет» взяв реванш у ФК «Бучі» за поразку у першому колі. Олександр Іващик виділився своєю результативною грою у цьому матчі.