Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Підсумки туру

Матч тура

ФК «Арсенал»  - ФК «Буча-03» -  3:4

ФК «Мироцкое» - «Буча-03-2» - 4:3

У цьому турі виділимо два матчі. Ці поєдинки подарували глядачам неймовірну інтригу і, навіть, закінчилися з однаковими рахунками.

«Буча-03» 35 хвилин матчу програвала своїм суперникам – 1:3. Проте команда зуміла продемонструвати характер – фінальний штурм воріт «Арсенала», голи Совенко та Мальчевського на останніх хвилинах і, така очікувана, перемога!

У іншому матчі все відбувалося трохи по іншому. «Буча-032», переважаючи своїх опонентів, ніяк не могла забити, натомість забивало «Мироцьке»! Коли вже у другому таймі, здавалося, бучанці ось-ось дотиснуть суперників, гості пропустили необов’язковий гол….

Кращий гравець тура

Василь Клочай (ФК «Мироцьке»)

Скільки ж він сейвів зробив!!! Скільки разів врятував свою команду від 100%-ово пропущеного голу!!!

Символічна збірна тура

Вадим Пастух (ФК «Арсенал»)

Новачок «Арсеналу» зумів навести порядок у захисній ланці команди. Чудовий матч провів проти «Бучі-03», забив гол, вів команду за собою…

Максим Семенюк (ФК «Мироцьке»)

Якщо Клочай рятутвав команду від пропущених голів, то Максим, навпаки, забивав голи у ворота суперника. Його хет-трик «поховав» надії «Бучі-032» бодай на нічию

Сергій Шугайло («Буча-032»)

Ще один новачок турніру. Добре вписався у гру «Бучі-032», зумів зрівняти рахунок, був кращим на майданчику у своїй команді

Мальчевський Роман (ФК «Буча-03»)

У матчі з «Арсеналом» у Романа в активі дубль + гольова передача. Його удар говоловою на 39-ій хвилині матчу приніс команді 3 очки

Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 746 | Додав: Romario