Інтригу збережено!!!
18:39
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Група "А". 8-й тур

"Біличі-2" - "ФПМ" 4:4

Стартовий склад коцюбинської команди дещо здивував. У воротах стояв не Григор'єв, а інший голкіпер.
Початок матчу краще провели "Біличі-2". Логічно, що саме вони і відкрили рахунок. Але поступово "ФПМ" вирівняли гру. "Академівцям" вдалося тричі поспіль "розписатися" у воротах коцюбинців.
У другому таймі "Біличі-2" знайшли у собі сили відігратися - 3:3, але одразу отримали ще один гол у свої ворота. До честі коцюбинчан, цей гол їх аж ніяк не збентежив. В кінці тайму "Біличі-2" встановлюють остаточний рахунок - 4:4!

"Біличі" - ФК "Ірпінь" 9:7

"Біличі" ледь не "догралися"! За рахунку 6:6, ірпінці двічі виходили сам на сам з голкіпером коцюбинців - Пилипенко, і, якби, реалізували ці моменти, хто зна, можливо  "Біличі" зазнали би першої поразки. У таких матчах, зазвичай, біличанців рятує майстерність та досвід Євгена Варениці і Олександра Пилипенко. Цей матч не став винятком...

ФК "Промінь" - СК "Імператор" 3:2 (2:1)

Центральний матч туру! Бій двох непримеримих суперників! Цей матч мав дати відповідь на питання: "Чи збережеться інтрига у групі до останнього туру?"
"Імператор" влаштовувала і нічия, адже, перед цим матчем,вони випереджали своїх опонентів на 4 очки.
Вже на 2-ій хвилині Олександр Рябоконь відкрив рахунок! Проте досить швидко "Імператор" його зрівняв - відзначився Роман Кіфорук.
Неможна сказати, що якась команда в першому таймі переважала іншу. Гра була рівна. Але забити вдалося "Променю" - відзначився Юрій Москалик!
А от у другому таймі краще виглядав "Промінь". Надійна гра голкіпера "Імператора" та неточність гравців "Променя", не дозволили номінальним господарям відірватися у рахунку. Лише один удар Андрія Мар'євича виявився результативним.
Коли вже стікали останні хвилини матчу почали здавати нерви у Москалика. Юра почав багато фолити, "Імператор" швидко набрав потрібні 5 фолів, і черговий фол 9-ого номера "Променя" призвів до призначення 10-ти метрового пенальті, який реалізував Дмитро Штиблик.
"Імператор" знімає з гри голкіпера і випускає шостого польового гравця. На щастя для "Променя", їх суперникам це не допомогло зрівняти рахунок. Перемога за ФК "Промінь", якого тепер від "Імператора" відділяє лише 1 очко!
ФК "Промінь" виступав у такому складі: Цихановський - Репеха, Буренко, Кіриченко, Рябоконь, Москалик, Мальчевський, Мар'євич