Головна » 2009 » Лютий » 7 » "Правиця" зазнає нещівної поразки
Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "А", 7-й тур.

ФК "Арсенал" (м.Буча) - ГО "Правиця" (м.Буча) 14:4 (6:1)

"Арсенал": Скроб - Аксьоненко, Анісімов, Астащенко, Білич, Жуковський, Зарицький, Пастух, Мордкович, Урліх, Єрещенко

"Правиця": Мотруніч - Лисенко, Вергелес, Теліцький, Куцопал, Іванченко, Брюховецький Вол., Брюховецький Вал.

Голи: Жуковський (2';7',9';24';31';33';36';36'), Білич (4';20), Астащенко (5'), Куцопал (18';34'; 40';), Єрещенко (25'), Зарицький (31'), Мордкович (34'), Брюховецький Вол. (37')

Особливо писати і нічого. "Арсенал" досить легко обіграв "Правицю", яка не була схожа на ту команду, котра дала гідний бій "Феніксу" та "Бучі-03".
Відзначаємо вісім голів Владислава Жуковського, які допомогли йому вийти на перше місце в списку кращих бомбардирів турніру. Тепер на його рахунку 20 голів!

ФК "Буча-03" (м.Буча) - ФК "Личанка" (с.Личанка) 5:1 (4:0)

"Буча-03": Одіноков - Созанський, Юхимчук Д., Юхимчук С., Мальчевський, Товстенко, Мухін, Макаренко О.

"Личанка": Козій - Олексієнко, Збаращенко, Шлейченко, Іванюха, Притика, Лейченко

Голи: Макаренко О.(5'), Созанський (12'), Товстенко (15'), Мальчевський (19'), Мухін (31'), Притика(37')
На 14-ій хвилині Іванюха (Л) не реалізував пенальті
На 34-ій хвилині Збаращенко не реалізував 10-ти метровий пенальті
Попередження: Одіноков (35')

У другому матчі боротьби також не вийшло. Бучанці відкрили рахунок на 5-ій хвилині. Одіноков вкинув м'яч руками у штрафний майданчик личанців, де Олег Макаренко головою підправив футзальний снаряд у ворота суперників. Слід відмітити і помилку голкіпера у цій ситуації.
Подвоїв рахунок Сергій Созанський, який, обігравшись з Сергієм Юхимчуком, опинився сам на сам з кіпером личанців та влучно пробив у дальній кут.
Валентин Товстенко, з передачі Дмитра Юхимчука, зробив рахунок 3:0, а Мальчевський, з передачі Мухіна, вразив вже порожні ворота - 4:0.
"Личанка", за рахунку 0:2, мала нагоду забити гол. Товстенко сфолил у своєму штрафному майданчику, за що було назначено пенальті. Проте Іванюха не зміг переграти Одінокова,  не реалізувавши 6-ти метровий.
У другому таймі бучанці дещо розслабились, що дало змогу "Личанці" перехопити ініціативу. Але забила всеодно "Буча-03". Сергій Юхимчук віддав зрячий пас на Мухіна, який також "залишив свій автограф" у воротах "Личанки" - 5:0.
Але бучанці не зуміли зберегти свої ворота сухими. На 37-ій хвилині Притика зумів таки заштовхати м'яч у ворота Одінокова...
у наступному турі нас чекає вирішальний матч за 1-е місце у групі. В очному протистоянні зійдуться "Фенікс" та "Буча-03".

"Церква" (м.Ірпінь) - "Фенікс" (м.Буча) -:+ (0:3)

Церква вдруге посіпль не з'явилася на матч..."Фенікс", не прикладючи ніяких зусиль, здобуває 3 очки.
А "Церкву" пора штрафувати зняттям очок (від 1 до 3)...

Іменники
Сьогодні троє учасників відкритого чемпіонату м.Буча святкують свій День Народження!
Максиму Шпаковичу із "Бучі-032" сьогодні виповнилося 27 років!
Юрію Степаненко із "ТБС" - 22 роки!

Олегу Єрещенко із "Арсенала" - 17 років!
Вітаємо цих гравців зі святом! Бажаємо побільше перемог у всьому!
Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 973 | Додав: Romario