Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "Б", 8-й тур.

ФК "Мироцьке" (с.Мироцьке) - "ДЮК" (м.Ірпінь) 5:4 (2:3)

"Мироцьке": Клочай - Мілютін, Черняк, Квашук, Семенюк, Зеленський, Микитюк, Ігнатенко, Смирний

"ДЮК": Мартиненко О. - Любенко, Ліпатов, Серков, Петраков, Чеховський, Коновалов, Керекеша, Кравчук, Васильченко, Подмарьов

Голи: Мілютін (7';8';37'), Керекеша (12'), Кравчук (19'), Любенко (20'), Ігнатенко (24';28'), Серков (40')

Попередження: Кравчук (34')

Важкий матч для обох команд! "Мироцьке" досить швидко повело у рахунку 2:0. Здалося, що "ДЮК" вже нічого не зможе зробити. Але ще до завершення першого тайму саме ірпінці перемагали!!! Керекеша обіграв захисника, залишився сам на сам з голкіпером і не залишив тому жодних шансів. Кравчук класним ударом завершив добре розіграну комбінацію, а Любенко реалізував 10-ти метровий пенальті.
У другому таймі "Мироцьке", як то кажуть, "додало". Ігнатенко (двічі) та Мілютін зробили рахунок 5:3 на користь своєї команди, на що "ДЮК" відповів лише на останній хвилині матчу голом Серкова.

"Буча-03-2" (м.Буча) - "ТБС" (м.Буча) 3:8 (1:5)

"Буча-032": Ткаченко - Вірченко, Макаренко В., Шугайло, Самченко, Жупіков, Кравчук Д., Шпакович М, Мартиненко І., Шпакович Д., Булах

"ТБС": Карпенко - Іващик, Єршов, Вашуленко, Лісник, Обіход, Бабійчук, Хвостенко, Степаненко, Овсянніков, Моісеєнко

Голи: Іващик (2';9',40'), Самченко (6',25'), Єршов (10';20'), Хвостенко (14'), Жупіков (34'), Степаненко (35'), Кравчук Д. (36', аг)

Очікуваної боротьби, нажаль, не вийшо. "ТБС" зібрав майже найпотужніший свій склад і це дало результат. Бучанці не встигали за переміщенням гравців "ТБС", постійно їх "губили", чим ті і скористалися. Ця поразка залишила "Бучу-032" без шансів на вихід у плей-офф.

"Молодь" (м.Буча) -  "ДЮСШ" (м.Буча) 3:2 (1:1)

"Молодь": Крупа, Цуп'як, Козій, Марченко, Онищук, Бишок, Краснодемський, Усенко, Малюченко, Лунга, Бловатний, Руденко

"ДЮСШ": Круглик - Бишовець, Чічко, Лопата, Лавренчук, Зварич, Смірнов, Тітаренко

Голи: Бишок (15;31',38'), Лавренчук (11'), Лопата (34')

Попередження: Лопата (34')

У "Молоді", після дискваліфікації, повернувся Бишок. Саме він і став співгероєм цього матчу. Його три голи та супер гра голкіпера "Молоді" дозволили їм перемогти і здобути такі важливі три очка!
Хоча по грі, "ДЮСШ" аж ніяк не засуговували на поразку. Вони більше контролювали м'яч, більше створили моментів, але на завершальній стадіїї атаки їм не вистачало...влучного удару...

Турнірна таблиця після 8-ми турів
Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 768 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.