Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "Б", 9-й тур.

"ДЮСШ" (м.Буча) - "Буча-03-2" (м.Буча)  6:9 (2:4)

"ДЮСШ": Сивішкін (Круглик) - Чічко, Лопата, Лавренчук, Зварич, Радіонов

"Буча-032": Булах - Вірченко, Макаренко В., Самченко, Жупіков, Мартиненко І., Стахов

Голи: Самченко (7;9',10';21';24';26'), Лавренчук (9';39'), Зварич (12'), Чічко (12';34'), Вірченко (17';23';40'), Лопата (40')

"ДЮСШ" не були схожі самі на себе. Невже на гру цієї команди так впливає відсутність Бишовця?
Якби там не було, але "Буча-032", граючи, доречі, також далеко не найсильнішим складом, легко проходила захисні ряди "ДЮСШ" і раз за разом забивала голи.
А пропускала "Буча-032" лише через помилки окремих своїх гравців після, так названих, "обрізок".

"ТБС" (м.Буча) - ФК "Мироцьке" (с.Мироцьке)  3:3 (2:0)

"ТБС": Карпенко - Іващик, Єршов, Лісник, Хвостенко, Степаненко, Овсянніков, Моісеєнко, Шаповалов, Швабій

"Мироцьке": Клочай - Мілютін, Черняк, Квашук, Семенюк, Зеленський, Микитюк, Ігнатенко, Бойдюк

Голи: Степаненко (2;39'), Іващик (17'), Мілютін (21';24';36')

Попередження: Хвостенко (25'), Швабій (37')

Цей матч відзначали як центральний у даному турі. І він з самого початку почав виправдовувати сподівання.
"ТБС", зусиллями Степаненко, швидко відкрили рахунок. Потім мали нагоди аби подвоїти його. "Мироцьке" взяло на озброєння традиційну свою тактику - удари  з дальніх дистанцій. І у першому таймі вона їм нічого не принесла. Іващик на 17-ій хвилині подвоїв рахунок...
А от у другому таймі удари з дальніх дистанцій у виконанні Мілютіна дуже швидко дали результат. На 24-ій хвилині вже була нічия.
На 36-ій хвилині, здалося, що "ТБС" догралися - Мілютін забиває третій гол!!!
Добре що в бучанців у складі є такий гравець, як Степаненко. Саме Юрій своїм ударом подарував "ТБСу" нічию у цьому матчі і непогані шанси на вихід у півфінал.
А "Мироцьке", завдяки цьому одному очку, вже достроково вийшли у плей-офф!

"ДЮК" (м.Ірпінь) - "Молодь" (м.Буча)  7:6 (2:3)

"ДЮК": Мартиненко О. - Любенко, Ліпатов, Серков, Петраков, Чеховський, Коновалов, Керекеша, Кравчук

"Молодь": Крупа, Цуп'як, Козій, Марченко, Остапчук, Бишок, Краснодемський, Усенко, Долівець, Лунга, Бловатний, Руденко

Голи: Керекеша (8;33'), Ліпатов (13'), Мартиненко (15',аг), Бишок (16';18'), Марченко (23'), Кравчук (30';32';37'), Козій (34'), Остапчук (35'), Любенко (38')

Попередження: Кравчук (23'), Марченко (25')

Один з кращих матчів всього турніру!
"ДЮК" впевнено розпочав матч і повів у рахунку 2:0. Проте "Молодь" не здалася, і ще до перерви спромоглися перехилити "шальки терезів" на свою користь - 3:2!
На початку другого тайму Марченко забиває 4-й гол у ворота "ДЮКа". Настає час відповіді ірпінців. І вони її дають - двічі Кравчук та Керекеша виводять вже "ДЮК" вперед!Але одразу удари Козія та Остапчука повертають перевагу "Молоді"!
Проте "останнє слово" було все ж таки за "ДЮКом". На 37-ій та 38-ій хвилинах голи Кравчука та Любенка приносять ірпінцям таку потрібну їм перемогу і виводять "ДЮК" на друге місце у групі.
Турнірна таблиця після 9-ти турів

З Днем Народження!
Вітаємо гравця ФК "Арсенал" (м.Буча) Вадима Білича. Йому сьогодні виповнилося 22 роки!
Щастя, здоров'я, багацтва, успіхів у всьому!
Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 767 | Додав: Romario