Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Група "А", 10-й тур

"ФПМ" -  ФК "Ірпінь" 4:9

Не змогли "курсанти" залишити останню сходинку у групі. Для цього їм потрібно було обігрувати "Ірпінь". Але цього не сталося.

"Біличі-2" -  СК "Імператор" 0:8

Коцюбинська команда не змогла створити сенсацію. "Імператор" досить легко їх обіграв і чекав наступного матчу, результат якого і розставив би остаточно команди на свої місця у групі.

ФК "Промінь" - "Біличі" 2:6 (0:3)

Матч зібрав досить пристойну глядацьку публіку. І це не дивно, поєдинок між цими командами мав бути досить цікавим!
"Біличі" ще раз продемонстували, що на даний момент вони сильніші за будь-яку команду у цьому чемпіонаті. "Промінь", маючи лише один справжній гольвоий момент, до середини першого тайму вже поступався 0:3.
Після тайм-ауту ірпінці зняли голкіпера і випустили польового гравця. Проте цим гравцем став Мальчевський, а не Пилипенко (як у "Біличі")...Різницю відчуваєте?
Другий тайм команди провели  більш-менш рівно. І одні і інші продемонтрували свій командний клас. Вищим він, як і передбачалося, виявився у коцюбинської команди. Ірпінці ж можуть звинувачувати лише себе за ті нереалізовані нагоди...
Остаточний рахунок матчу - 6:2 на користь "Біличі". У ірпінців дублем відзначився Кіриченко, а грали вони у такому складі: Цихановський (Мальчевський) - Буренко, Репеха, Кіриченко, Петраков, Рябоконь, Москалик, Мар'євич.
"Імператор" виходить у півфінал, а "Промінь" залишає цей чемпіонат, залишивши у пам'яті глядачів досить цікаву, динамічну, атакуючу гру, проте яка не завжди давала потрібний результат...