Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "А", 9-й тур.

ФК "Буча-03" (м.Буча) -  "Фенікс" (м.Буча) 6:5 (2:3)

"Буча-03": Одіноков - Созанський, Юхимчук Д., Кравчук М., Мальчевський, Товстенко, Мухін, Макаренко О., Мацик

"Фенікс": Кіров - Коваль, Яременко В., Куріч, Молдованов І., Молдованов Д., Шаповал, Бондарчук, Медвідь

Голи: Шаповал (8';14';17';26'), Мухін (10'), Товстенко (17'), Молдованов Д. (26'), Макаренко О. (28';39'), Юхимчук Д. (35'), Мальчевський (35')
На 40-ій хвилині Шаповал (Ф) не реалізував 10-ти метровий пенальті

Попередження: Кіров (34')

Черговий "трилер по бучанські" і знову у виконанні ФК "Буча-03"...
Цей матч вирішував багато чого. У разі поразки "Фенікса" шанси на вихід із групи отримував ФК "Арсенал", у разі перемоги "Фенікса", ця команда отримувала б чудові шанси на перше місце у групі...
І все добре розпочиналося для номінальних гостей - Шаповал на 8-ій хвилині відкрив рахунок. Проте за дві хвилини Мухін, з передачі Одінокова, головою переграє Кірова, 1:1.
На 14-ій хвилині помиляється Мацик -  "Фенікс" перехоплює м'яч і реалізує вихід 2 в 1. Знову відзначається Шаповал.
Але через 3 хвилини Валентин Товстенко класним ударом зрівнює рахунок. А вже в наступній атаці Шаповал оформлює хет-трик..Отак перший тайм і завершився.
Початок другого тайму став катастрофою для "Бучі-03". "Роковою" стала 26-та хвилина матчу, на якій "Фенікс" двічі "розписався" у воротах Одінокова - 5:2!!!Фіаско?!
Ні! "Буча-03" вкотре демонструє свій характер і волю до перемоги, чим вона не поступається ще одній такій команді на цьому турнірі - ФК "Мироцьке".
На 28-ій хвилині Макаренко Олег скорочує рахунок у матчі. А на 35-ій "Буча-03" забиває ще два голи. Спочатку забив Юхимчук Дмитро, а через півхвилини Мальчевський наніс удару з дальної дистанції і м'яч від штанги залетів у ворота, 5:5!
Героєм матчу став Олег Макаренко, який у "стилі Мухіна" на 39-ій хвилині забив шостий гол у ворота "Фенікса".
Одразу ж гості мали шанс відігратися, але Шаповал не реалізував 10-ти метровий пенальті.
ФК "Буча-03" посідає перше місце у групі!

ФК "Личанка" (с.Личанка)  - ФК "Арсенал " (м.Буча) 3:8 (1:3)

"Личанка": Козій - Олексієнко, Грищенко, Шлейченко, Іванюха, Притика, Лейченко, Кравчук С.

"Арсенал": Скроб - Аксьоненко, Анісімов, Пінішкевич І., Білич, Жуковський, Зарицький, Пастух, Мордкович, Урліх, Єрещенко

Голи: Жуковський (2';15';28';29';33';34'), Шлейченко (16'), Білич (18';24'), Лейченко (36'), Притика (40')

Попередження: Єрещенко(5'), Пастух (14')

ФК "Арсенал" переміг, Жуковський забив шість голів і знову вийшов на перше місце у списку бомбардирів турніру. Тепер все вирішиться у останньому матчі, де бучанцям, для того, щоб посісти друге місце, потрібно обігрувати "Фенікс" з різницею не менше ніж у 5 голів

ГО "Правиця" (м.Буча)  - "Церква " (м.Ірпінь) 5:4 (3:1)

"Правиця": Лисенко - Мотруніч, Дулько, Теліцький, Куцопал, Іванченко Є.

"Церква": Бутрік - Андрейко, Семенюк, Балан, Фостенко, Отрошко

Голи: Куцопал (8';10'), Семенюк (8';33'), Іванченко (15'), Теліцький (23') Андрейко (24'), Мотруніч (37'), Балан (38')

Історична подія! "Правиця" не лише набрала перші очки, а й здобула першу перемогу у даному чемпіонаті!!! Вітаємо!
Відзначаємо і те, що "Церква" приїхала на матч, чого не спостерігалось у попереджніх двох матчах
Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 776 | Додав: Romario