Відкритий чемпіонат м.Буча з футзалу. Група "Б", 10-й тур

"ДЮСШ" (м.Буча) - ФК "Мироцьке" (с.Мироцьке)  6:1 (3:0)

"ДЮСШ": Сивішкін (Круглик) - Чічко, Лопата, Лавренчук, Перехрест, Радіонов, Хіля

"Мироцьке": Клочай - Мілютін, Черняк, Смирний, Семенюк,  Микитюк, Ігнатенко, Зеленський

Голи: Лавренчук (13'), Радіонов (14';17';32'), Мілютін (24'), Чічко (32'), Мілютін (38', аг)

Попередження: Мілютін (12')

"ДЮСШ" легко переграли лідера групи. Бучанці не давали розвернутися лідеру "Мироцького" - Мілютіну, що дало свій результат. До того ж класний матч видав Радіонов, який зробив хет-трик у цьому матчі.

"ДЮК" (м.Ірпінь) - "ТБС" (м.Буча)  1:2 (1:0)

"ДЮК": Мартиненко О. - Ліпатов, Серков, Петраков, Чеховський, Коновалов, Керекеша

"ТБС": Карпенко - Іващик, Єршов, Лісник, Степаненко, Овсянніков, Кулагін,

Голи: Серков (4'), Кулагін (29';33')

Попередження: Лісник (35')

Матч, у якому вирішувалася доля другої путівки у півфінал. "ДЮК" чудово почали матч, забили швидкий гол і пішли на перерву перемагаючи 1:0.
Але у другому таймі Кулагін, спочатку з класного пасу Єршова, зрівняв рахунок. А потім він же, вивів свою команду вперед. Переможний рахунок "ТБС" втримали і вийшли у півфінал
!

"Молодь" (м.Буча) - "Буча-03-2" (м.Буча)  10:7 (4:3)

"Молодь": Крупа, Цуп'як, Малюченко, Бишок, Краснодемський, Усенко, Долівець, Лунга, Онищук, Руденко

"Буча-032": Булах - Вірченко, Макаренко В., Самченко, Жупіков, Мартиненко І., Стахов, Кравчук Д., Шпакович Д.

Голи: Бишок (6';20';27';30';40'), Самченко (7;12',18';32'),  Онищук (17';18'), Краснодемський (26';36'), Стахов (26'), Жупіков (28';37') , Лунга (29')

"Молодь", на завершення, порадувала своїх вболівальників і влаштувала гольову феєрію на пару з "Бучею-032". Браво!
Підсумкова турнірна таблиця

Примітка: ФК "Мироцьке" на першому місці з негативною різницею забитих і пропущенних голів!
Категорія: Футзал. Відкритий чемпіонат м.Буча | Переглядів: 777 | Додав: Romario