Головна » 2009 » Лютий » 23 » Чи буде реванш у фіналі?
Чи буде реванш у фіналі?
23:10
Чемпіонат Ірпінського регіону з футзалу. Півфінали

"Біличі" - СК "Ворзель" 2:2 (0:1) по пен. 3:2

Трохи не дотягнули..."Ворзель" на протязі всього матчу грамотно протидіяв біличанцям. Саме ворзельчани, зусиллями Марченко, який віддав передачу, та Шаповала, відкрили рахунок. Неодноразово пробивали гравці ворзельскої команди і по порожнім воротам, але зі своєї половини поля, тому ніяк не могли влучити у ствір воріт.
"Біличі" ж грали "у свою гру", багато били по воротам. Але всі постріли були або в "молоко", або їх парирував голкіпер "Ворзеля" - Трохименко
У другому таймі, після розіграшу штрафного коцюбенчани зрівнюють рахунок! А згодом виходять вперед. В обох цих ситуаціях велику роль зіграла індивідуальна майстерність гравців з Коцюбинського.
Проте "Ворзелю", за 3 хвилини до кінця матчу вдається зрівняти рахунок. Ворзельчани розіграли штрафний удар і Шаповал оформив дубль!
Долю матчу вирішували післяматчеві пенальті. Тут фортуна посміхнулась більш досвідченій команді - удари Пилипенка, Варениці, Януся були, як то кажуть, "без шансів для голкіпера"...
"Біличі" знову виходять у фінал!

СК "Імператор" - "Університет" 1:4 (1:0)

Голи:
Дворецький - Єгоров, Дудко, Іващик, Керекеша

Другий півфінал видався менш цікавим.
Перший тайм краще провели "Імператор". Дворецький відкрив рахунок, і ще, як мінімум двічі, мав забивати у ворота "Університет", але хибив.
За це "Імператор" був покараний у другому таймі. Спочатку Єгоров зрівняв рахунок. Потім Олег Дудко потужним ударом з 11-ти метрів вивів свою команду вперед. А Іващик та Керекеша завершили прекрасно розіграні комбінації.

Тож тепер чекаємо у фіналі матчу - реваншу! У минулому році "Університет" поступився у фіналі команді "Біличі" з рахунком 5:7...

Категорія: Футзал.Ірпінський регіон | Переглядів: 808 | Додав: Romario