Головна » 2009 » Березень » 2 » "Біличі" - чемпіони!
11:33

Матч за 3-є місце

СК «Ворзель» - СК «Імператор» 2:2 (1:1) (по пен. 2:0)

Голи: Козій (1:1), Шаповал (2:1) – Кіфорук О.(0:1), Вашуленко (2:2)

«Імператор» не зміг задіяти у цьому матчі всіх своїх основних гравців. Проте повернувся до гри Святослав Вашуленко, що, безперечно, додало шансів ірпінцям на перемогу.

Відкрив рахунок у матчі «Імператор» - Кулагін замешкався з м’ячем, його «обікрав» Кіфорук Олег і «з носка» пробив у кут воріт.

«Ворзель» зрівняв рахунок вже під кінець тайму – Козій завершив показову комбінацію ворзельчан.

Другий тайм пройшов у безкомпромісній боротьбі. Обидві команди багато фолили. Першими п’ять фолів набрали «імператори» і за наступний фол був назначений 10-ти метровий пенальті, який реалізував Шаповал. Але одразу Вашуленко класним ударом рахунок зрівняв і перевів матч у серію пенальті, в якій більше пощастило «Ворзелю» - Трохименко «взяв» два удари від гравців «Імператора». А от гравці «Ворзеля» свої удари реалізували.

«Ворзель» здобуває бронзу!!!

Фінал

«Біличі» - «Університет» 5:3 (3:1)

В пяте поспіль «Біличі» стають чемпіонами Ірпінського регіону з футзалу. І на цей раз вони виявилися «на голову» сильнішими за усіх інших учасників чемпіонату.

Як і рік тому, у фіналі біличанцям протистояла команда «Університет». І якщо у минулому році інтрига у фінальному матчі зберігалася до останньої хвилини матчу, то у цьогорічному - все стало ясно вже на початку другого тайму…

«Біличі», завдяки двум пострілам, з дальної дистанції, Олександра Пилипенка, повели у рахунку 2:0. Потім за справу взявся Варениця, який почав роздавати раз за разом класні передачі на своїх партнерів. Однією з таких передач скористався «Форік»  - 3:0.

На останній хвилині матчу Керекеша один м’яч відіграв, проте вже в дебюті другого тайму «Біличі» забивають ще два голи у ворота «Університета», роблячи рахунок 5:1. Тут-то і стало зрозуміло, хто переможе.

Проте «Університет» так просто не здавався, вони зуміли відіграти два м’ячі, а якби удари ірпінців були точнішими, то можна було б і повернути інтригу у матчі, однак цього не сталося.

Церемонія нагородження призерів у цьому році була «скромненька». Призери отримали дипломи та грошові премії і все…Не було ні кубку команді-чемпіону, ні медалей. Навіть традиційне визначення кращих гравців у своєму амплуа у цьому році було відсутнє…Криза подіяла?

Категорія: Футзал.Ірпінський регіон | Переглядів: 810 | Додав: Romario