Зустрічати за світанком світанок,
Бо 34 – це лиш життя твого ранок !
ФК "Буча-03"
Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 645 | Дата: 02.04.2009

Кубок Києво-Святошинського району Футзал. Чемпіонат Києво-Святошинського району.

Однойменна футбольна команда із Боярки стала переможцем цьогорічного розіграшу Кубку Києво-Святошинського району з футзалу, у півфінальному поєдинку ФК "Боярка" "розірвала" іншого повпреда боярського футзалу "Динамо" - 5:1, а у фіналі, в наднапруженій боротьбі і з мінімальною перевагою в рахунку, декласувала "Чабани" - 2:1. Матч за третю сходинку турніру виграла команда "Гатне", обігравши боярське "Динамо" - 0:3.

Категорія: Футзал. Києво-Святошинський район | Переглядів: 1209 | Дата: 02.04.2009

Оголошення

Семінар по правилам гри у футбол для арбітрів та представників команд-учасниць чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу перенесено із 6-ого квітня на 7-ме квітня. Початок о 10:00. Жеребкування першого раунду розіграшу Кубка району відбудеться по закінченню семінара.
Обов'язкова явка, як мінімум, одного представника від кожної з команд!
Категорія: Оголошення! | Переглядів: 898 | Дата: 02.04.2009