27282930

Головна » 2009 » Квітень » 7 » Турнір з міні-футболу пам'яті Олега Кондратенка
Турнір з міні-футболу пам'яті Олега Кондратенка
01:10

Справжньою несподіванкою змагань став приїзд поважних гостей міністра з питань молоді, сім'ї та спорту України Юрія Павленка та президента асоціації пляжного футболу України Сергія Харченка. Як стало відомо з неофіційних джерел, в Забір'ї планується створення цілого сучасного комплексу оздоровчо-спортивного спрямування, окрасою якого будуть саме майданчики європейського рівня для занять пляжним футболом. Гості приїхали звичайно не з пустими руками, тож щасливим забірським дітлахам дісталося декілька комплектів чудової футбольної форми, мячі, бутси, а сам турнір отримав призовий фонд в 10000 гривен. Люди, які зібралися на футбольному майданчику місцевої середньої школи, згадали добрими словами Олега Кондратенка, якого тут в Забір'ї пам'ятають не тільки як талановитого футболіста, а й як чудову людину, хорошого друга, дбайливого батька. Саме тому великі надії місцева футбольна команда покладає на сина Олега, якому напевно повинні передатись футбольні гени батька...
Що ж до самого турніру, то в ньому прийняли участь 8 команд: "Нептун-1" та "Нептун-2" з Забір'я, "Рома" (Княжичі), "Динамо" (Боярка), "Колос" (Музичі), ФК "Бобриця", "Старт" (Малютянка) та команда Вишневого. Грали два тайми по 15 хвилин в складі 7 на 7 за олімпійською системою. В матчах чвертьфіналу Нептун-1 здолав "Рому"  (Княжичі) 4:2, "Колос" (Музичі) переграв "Нептун-2" з рахунком 2:1, ФК "Бобриця", яка грала виключно місцевими гравцями під проводом нового тренера Євгена Цепкала, поступилась команді Вишневого 1:1, по пенальті 1:2, і накінець "Старт" Малютянка переміг боярське Динамо 2:0.
В півфіналах музичанський "Колос" каменя на камені не залишив від Вишневого 9:0, а господарі "Нептун-1" у впертій боротьбі обіграв сусідів з Малютянки 2:0.
В фіналі турніру вже вкотре володарями трофею стали футболісти "Нептуна-1" Забір'я, які перемогли непоступливих музичанців з рахунком 2:0.
Отож переможцями меморіалу Олега Кондратенка - 2009 стали Андрій Заєць - воротар, Вячеслав Димитров, Тарас Лозовенко, Олександр Трипольський, Тарас Гижко, Віктор Незенко, Олександр Мариненко, Сергій Гаврилюк, Сергій Литвинов, Олексій Хомченко, Вячеслав Александров, тренер команди - Вячеслав Дуднік.
Категорія: Києво-святошинський район | Переглядів: 807 | Додав: валік1970