Головна » 2009 » Квітень » 29 » Обласні перегони повів «Інтер»
Обласні перегони повів «Інтер»
16:13
Чемпіонат Київської області

Чотири тури відбулися в обласній футбольній лізі. Чотири клуби й досі не зазнали жодної поразки. Інші чотири колективи, навпаки, не виграли бодай одного матчу. А на протилежних турнірних полюсах опинилися дві команди з Білоцерківського району.
"Інтер" з Фурсів, очолюваний Валерієм Поздняковим, ознаменував минулорічну прем'єру в обласному чемпіонаті дев'ятим підсумковим місцем. А в міжсезонні завзятий новачок завоював головний приз на представницькому Меморіалі Миколи Кирсанова. Тепер сільські футболісти з Білоцерківського району повели турнірний караван і в календарних обласних перегонах, здобувши чотири перемоги в чотирьох першоколових зустрічах. Останню за часом — над сусідами з Узина.
Муніципальний "Узин", на відміну від "Інтера", згуртований виключно з місцевих юнаків-аматорів. Поки що команда Миколи Витріщака, єдина з-поміж усіх вищолігових, очкового збору не має. Однак очки, як і досвід, якого хлопцям з Узина бракує найбільше, справа лише часу. Бо вже й нині з аутсайдером грати непросто навіть основним фаворитам сезону: чого-чого, а завзяття та непоступливості узинським футболістам і справді не позичати.
А тим часом у центральному матчі туру розійшлися миром у Гейсисі ставищенський "Хілд-Любомир" і ФК "Макарів". За свідченням очевидців, перший тайм краще провели гості. Після перерви більше поталанило господарям, які поновили рівновагу в рахунку за десять хвилин до фіналу.
Особливо драматичним виявився матч у Щасливому, де номінальні господарі з Вишгорода, поступаючись баришівцям по ходу змагання 0:1 і 1:2, вирвали перемогу завдяки умінню витиснути потрібний максимум з ігрових стандартів  ("Діназ" обернув у голи дві подачі з кутового). Цікаво, що залишив стрілецький автограф у воротах своєї колишньої команди й березанець Іван Івах, який нині захищає футбольні кольори Вишгорода.
От якими були матчі четвертого ігрового дня в обласному чемпіонаті: "Максима" (Українка) — "Укрмеблі плюс" (Біла Церква) — 0:4 (Якименко, 35, 45, 69, Кулик, 44). ФК "Вишневе"  — ФК "Богуслав" — 6:1 (Шорников, 4, пн, Бусенко, 21, Генсицький, 50, Башняк, 53, Кравчук, 79, Ємельянов, 83 — Шевченко, 62, пн). "Діназ" (Вишгород) — ФК "Баришівка" — 4:3 (Шевелюк, 25, 50, Івах, 63, М. Слободянюк, 78 — Кондратенко, 20, Гопкало, 42, Щербина, 86). "Податковий університет" (Ірпінь) — "Зеніт" (Боярка) — 2:0 (Бойко, 19, Керимов, 73). ФК "Узин" — "Інтер" (Фурси) — 0:3 (Войцеховський, 28, Бондаренко, 33, пн, Голюк, 73).  ФК "Путрівка" — "Вікторія" (Обухів) — 2:0 (Білоцерківець, 30, Пекний, 82). "Хілд-Любомир" (Ставище) — ФК "Макарів" — 1:1 (Невгод, 80 — Мостовий, 17)

Категорія: Першість Київської області | Переглядів: 926 | Додав: Romario