Неділя, 22.10.2017, 10:18

 

Форма входу

Календар новин
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

Головна » 2009 » Травень » 1 » А судьи кто...
А судьи кто...
03:14
1-я лига
 
01.05, Новоселки, «Михаил – Арена». 15.00.
ФК «Новоселки» - ФК «Гостомель».
В.Чалый (Вишневый) – поле, Д.Мельниченко (Ирпень), Я.Карабкин (Вишневый).
 
01.05, Новоселки, «Михаил-Арена». 17.00.
ФК «Чабаны» - ФК «Ирпень» (Гореничи).
Д.Мельниченко (Ирпень) – поле, В.Чалый (Вишневый), Я.Карабкин (Вишневый).
 
01.05, Боярка, «Зенит». 17.15.
ФК «Чайка» (ПП Борщаговка) – СК «Ворзель».
В.Овдиенко (Боярка) – поле, Р.Дмитренко (Вишневый), С.Гаврылюк (Забирье).
 
02.05, Ирпень, «Энтузиаст». 17.00.
ФК «Боярка – Проминь» - ФК «Буча».
Д.Мельниченко(Ирпень)  – поле, И.Сиренко (Мих.Рубежовка), Ю.Кавуза (Вишневый).
 
02.05, Петровское, «Школьный». 17.00.
ФК «Зенит» (Петровское) – ФК «Нива»(Бузова).
Д.Шурман (Вишневый) – поле, В.Сиренко (Мих.Рубежовка), А.Снимщиков (Киев).
 
02.05, Вишневый, «Пустырь». 17.00.
ФК «Вишневый» - ФК «Колос» (Чабаны).
В.Чалый(Вишневый) – поле, Р.Мальчевский (Ирпень), М.Шпакович (Буча).
 
                                                             2-я лига
 
01.05, Шпитьки, «Паркштадион». 17.00.
ФК «Колос-Фриззант»(Музычи) – СК «Шпитьки»
А.Приятель (Киев) – поле, Ю.Зорник (Боярка), В.Гинда (Вишневый).
 
01.05, Боярка, «Сан – Сиро». 11.00.
ФК «СБ» (Боярка) – ФК «Буча-03».
Р.Дмитренко (Вишневый) – поле, А.Макосий (Боярка), Ю.Ковалец (Боярка).
 
01.05, Вишневый, «Пустырь». 14.00.
ФК «Вишня»(Вишневый) – ФК «Старт»(Малютянка).
С.Гаврылюк (Забирье) – поле, О.Притыка (ПП Борщаговка),А.Ахмадалиев (Забирье).
 
01.05, Забирье, «Нептун». 11.00.
ФК «София» (Соф.Борщаговка) – ФК «Бобрица».
О.Притыка (ПП Борщаговка) – поле, В.Дудник (Забирье), А.Ахмадалиев (Забирье).
 
02.05, Вишневый, «Пустырь». 14.30.
ФК «Спорткласс»(Вишневый) – ФК «Искра»(Хотов).
В.Сиренко (Мих.Рубежовка) – поле, Р.Мальчевский(Ирпень), М.Шпакович (Буча).
 
02.05, Забирье, «Нептун». 11.00.
ФК «Фанат» (Боярка) – ФК «Факел» (Гостомель).
Р.Дмитренко (Вишневый) – поле, В.Овдиенко (Боярка), В.Дудник (Забирье).
 
                                                           3-я лига, группа "А"
 
01.05, Боярка, «Сан-Сиро». 14.00.
ФК «Арсенал» (Боярка) – ФК «СБ-2» (Боярка).
А.Макосий (Боярка) – поле, Р.Дмитренко (Вишневый), М.Шоботенко (Боярка).
 
02.05, Тарасовка, «Локомотив». 11.00.
ФК «Старз» (Тарасовка) – ФК «ПП Борщаговка».
Ю.Зорник (Боярка) – поле, А.Приятель (Киев), А.Макосий (Боярка).
 
02.05, Гатне, «Школьный». 14.00.
ФК «Гатне» - ФК «Рома» (Княжичи).
А.Снимщиков (Киев) – поле, В.Гинда (Вишневый), Е.Курбет (Боярка).
 
02.05, Забирье, «Нептун».14.00.
ФК«Нептун»(Забирье) – ФК«Гостиный двор» (Вишневый).
В.Овдиенко (Боярка) – поле, С.Гаврылюк (Забирье), А.Приятель (Киев).
 
03.05, Забирье, «Нептун». 11.00.
ФК «Динамо»(Боярка) – ФК «Белгород»(Белогородка)
С.Гаврылюк (Забирье) – поле, В.Дудник (Забирье), А.Ахмадалиев (Забирье).
 
                                                         3-я лига, группа «Б»
 
01.05, Ирпень, «Энтузиаст». 11.00.
ФК «Арсенал» (Буча) – ФК «Мираж» (Гостомель).
Д.Мельниченко (Ирпень) – поле, И.Сиренко (Мих.Рубежовка), В.Сивишкин (Буча).
 
01.05, Шпитьки, «Паркштадион». 12.00.
ФК «Дмитровка» - ФК «Мироцкое».
Ю.Зорник (Боярка) – поле, Н.Хорошилов (Шпитьки), В.Гинда (Вишневый).
 
01.05, Шпитьки, «Паркштадион». 14.30.
ФК «Шпитьки-2» - ФК «Гореничи».
В.Гинда (Вишневый) – поле, Ю.Зорник (Боярка), В.Товченко (Лычанка).
 
03.05, Немешаево, «Техникум». 14.00.
ФК «Феникс» (Буча) – ФК «Стеклозавод» (Буча).
М.Шпакович (Буча) – поле, Е.Мордкович (Буча), Р.Мальчевский (Ирпень).
 
03.05, Лычанка, «Камп Ноу». 17.00.
ФК «Лычанка» - ФК «Зирка» (Ворзель).

В.Дудник (Забирье) – поле, С.Гаврылюк (Забирье), А.Ахмадалиев (Забирье).

Категорія: Києво-святошинський район | Переглядів: 840 | Додав: валік1970
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017