Вівторок, 23.05.2017, 07:07

 

Форма входу

Календар новин
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

Головна » 2009 » Травень » 6 » Стартував чемпіонат України серед аматорських команд
Стартував чемпіонат України серед аматорських команд
22:02
Чемпіонат України серед аматорських команд
  
Сьогодні стартував чемпіонат України серед аматорських команд. На старт вийшли 18 команд. Серед них - два представника Київської області, а точніше - Києво-Святошинського району: ФК "Ірпінь" (с.Гореничі) та ФК "Зеніт" (м.Боярка).
Обидві ці команди потрапили до групи "2", де їх суперниками будуть: «Горизонт» (Козятин, Вінницької області), «Єдність-2» (Плиски, Чернігівської області), «ОДЕК» (Оржів, Рівненської області).
 
У першому турі "Зеніт" на виїзді поступився "Єдності-2" з рахунком 5:1, а "Ірпінь", також на виїзді, зіграв у нічию з "ОДЕКом" - 0:0.
У наступний раунд потраплять команди, які посядуть перше та друге місце у групі.
Календар матчів групи "2"
 
2 тур, 09.05 (субота)
3. «Зеніт» – «ОДЕК»
13.05 (середа)
4. «Горизонт» – «Єдність-2»

3 тур, 20.05 (середа)
5. «ОДЕК» – «Горизонт»
6. «Ірпінь» – «Зеніт»

4 тур, 27.05 (середа)
7. «Горизонт» – «Ірпінь»
8. «Єдність-2» – «ОДЕК»

5 тур, 3.06 (середа)
9. «Ірпінь» – «Єдність-2»
10. «Зеніт» – «Горизонт»

6 тур, 10.06 (середа)
11. «Зеніт» – «Єдність-2»
12. «Ірпінь» – «ОДЕК»

7 тур, 17.06 (середа)
13. «ОДЕК» – «Зеніт»
14. «Єдність-2» – «Горизонт»

8 тур, 24.06 (середа)
15. «Горизонт» – «ОДЕК»
16. «Зеніт» – «Ірпінь»

9 тур, 1.07 (середа)
17. «Ірпінь» – «Горизонт»
18. «ОДЕК» – «Єдність-2»

10 тур, 8.07 (середа)
19. «Єдність-2» – «Ірпінь»
20. «Горизонт» – «Зеніт»

Склад інших груп:
Група 1
ФК «Лужани» (Чернівецька область)
«Скала» (Стрий Львівської області)
«Збруч-Агро» (Волочиськ Хмельницької області)
«Верест-ІНАПІК» (Дунаївці Хмельницької області) 
«Княгинин» (Підгайчики Івано-Франківської області)
 
Група 3
«Мир»
(Горностаївка Херсонської області)
«Торпедо» (Миколаїв)
«Олімпік» (Кіровоград)
«Бастіон-2» (Іллічівськ Одеської області)
 
Група 4
«Локомотив» (Куп’янськ Харківської області)
«Словхліб» (Слов’янськ Донецької області)
«КНТЕУ» (Київ)
«Ходак» (Черкаси).
 
 
Категорія: Кубок аматорської ліги з футболу | Переглядів: 583 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017