25262728293031

Головна » 2009 » Травень » 7 » Чемпіон серед чемпіонів визначиться сьогодні
Чемпіон серед чемпіонів визначиться сьогодні
17:30

На шляху до фіналу претенденти на Кубок регіональних чемпіонів обіграли по двох опонентів. Яблунівці, згуртовані в насправді класний і дружний колектив Олександром Руденком, розгромили на васильківському стадіоні "Кристал" тамтешню "Кераміку" з рахунком 7:0 і "витягли" щасливий квиток у так званій футбольній лотереї після нічийного матчу з "Березянкою" в Таращанському районі. Натомість хлопці з Ворзеля, з якими плідно працюють авторитетний фахівець Валентин Лисов і його молодий талановитий помічник Дмитро Корчанов, обіграли на виїзді бородянців з рахунком 2:0 і не зоставили жодного шансу мотижинському "Колосу" на своєму полі — 5:0.
Цікаво, що ворзельські спортклубівці минулого сезону так і не стали найсильнішими в своєму регіоні: посівши друге місце в надзвичайно потужному чемпіонаті Києво-Святошинського району, вони виступили в обласному турнірі пам'яті Петра Безносенка лише тому, що чемпіон — "Нива" з Бузової — зійшла з обласної дистанції з огляду на фатальне безгрошів'я. Тим часом "Яблунівка" тріумфувала в обох регіональних змаганнях, участь в яких вона брала завдяки географічній близькості: команда Руденка два роки поспіль не мала рівних ані в рідному Білоцерківському районі, ані в сусідній Білій Церкві. Хто стане найкращим у своєрідній обласній Лізі чемпіонів зразка 2009 року, з'ясується сьогодні в Бородянці. А поки що наголошу: в обох командах достатньо насправді сильних гравців. Яблунівські зірки — це брати Руденки, а також Білоцерківець і Рисенко. Ворзельські — Сіренко, Корнійчук, Навальний і загальний місцевий улюбленець Ткач.

Переглядів: 782 | Додав: Romario