Відвідувачів: 0

Головна » 2009 » Серпень » 18 » Дежа вю в протистоянні Гореничів і Ставища
Дежа вю в протистоянні Гореничів і Ставища
09:06
"Ірпінь" ( Гореничі) — "Хілд-Любомир" (Ставище) — 3:2 (Яшкін, 18, Гавриленко, 33, пн,  Нагорняк, 43 — Медведєв, 50, пн, 79).

Гореничі: Жилкін, Безсмертний, Тросковський, Іванченко (Грицина, 80), Сухомлинов, Дмитрулін, Гавриленко (Магда, 73), Коновалов (Коропецький, 54), Степанишин (Уляницький, 87), Нагорняк, Яшкін (Єфіменко, 67).
Тренер - Вадим Шельменко

Ставище: Клименко (Тимошенко, 46), Селецький, Качан, Черній, Панченко (О. Іллічов, 10), Живий, Мельник (А. Іллічов, 69), Якубчик (Гандзюк, 28), Фіненко (Невгод, 46), Криштофович (Коротенко, 68), Медведєв.
Тренер - Максим Штаєр.

Минулого сезону саме ці команди розігрували путівку до кубкового напівфіналу, і тоді гору з рахунком 3:2 взяли гореницькі футболісти. Нині ситуація повторилася з абсолютною точністю, але вже на півфінальній стадії. "Хілд-Любомир", опинившись в особливо складному становищі після тяжкої травми одного з провідних виконавців (доставленому в лікарню каретою швидкої допомоги Панченку медики діагностували струс мозку), проявив насправді бійцівський характер і відіграв два м'ячі з пропущених у першому таймі трьох…
Либонь, прикрий інцидент, що трапився на десятій хвилині — Панченко зазнав травми в повітряній боротьбі з двома суперниками, найбільше пригнітив якраз ставищенців. Зовсім невиправдано відмовившись від локального пресингу в середині поля, вони поступились ініціативою конкурентові й надали майже цілковиту свободу дій Коновалову з партнерами. Як наслідок, тиск на ворота гостей став особливо потужним, і вже за кілька хвилин технічним ударом відзначився колишній динамівець і збірник України Яшкін. А невдовзі віртуозна комбінація, започаткована всюдисущим капітаном "Ірпеня" Коноваловим, обернулася реалізованим Гавриленком одинадцятиметровим — 2:0. Ще за десять хвилин уже Нагорняк, скориставшись необачним виходом з воріт голкіпера Клименка, який провалив історичний для "Хілда-Любомира" матч, довів результат до розгромного…
Якщо хтось подумав у цей момент, що гості змирилися з фіаско, то він дуже помилився. Ставищенці, не забуваючи про травмованого товариша, грали і за нього, і для нього: наполегливо та цілеспрямовано. Зрештою, Медведєв звів відставання в рахунку до мінімуму. І хоча на більше в команди Леоніда Джужика не стачило ні часу, ні сил, вдячні симпатики провели її з поля цілком заслуженою овацією. Бо саме такі поразки бувають правдими провісниками майбутніх великих перемог.
Отже, святкового понеділка, цьогорічного 24 серпня, в Терезиному Білоцерківського району Кубок області розіграють "Ірпінь" (Гореничі) та "Інтер" (Фурси). Початок фінального матчу о 13.30. А передуватимуть вирішальному "кришталевому" поєдинку зразка 2009 року виставкові змагання дитячих і жіночих колективів Білої Церкви, Білоцерківського та Васильківського районів. Яскраве футбольне дійство, присвячене Дню незалежності, стартує на стадіоні Київського обласного інтернату спортивного профілю о 12 годині.
Переглядів: 691 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.