262728293031

Головна » 2009 » Жовтень » 15 » ФК ДЮСШ Фастів виграв турнір ДЮФЛКО
ФК ДЮСШ Фастів виграв турнір ДЮФЛКО
19:35
В селі Здвижівка Бородянського р-ну відбувся турнір з футболу серед дітей 1999-2000р. в рамках відкритої Першості Київської області.

В турнірі взяли участь 10 команд:
1. «Олімп» м. Фастів, 2. «КДЮСШ» м. Славутич, 3. ФК «Росава» м. Біла Церква, 4. «ДЮСШ-Зміна» м. Біла Церква, 5. «Іскра» смт. Глеваха, 6. «Плиса» с.Плисецьке, 7.ФК «Княжа» с. Щасливе, 8. ФК «ДЮСШ Фастів» м. Фастів, 9. ФК «Маршалок» м. Біла Церква, 10. ФК «Гребінки» смт. Гребінки.

Участь у турнірі взяли близько 200 юних футболістів. Змагання проходили на чудовому смарагдовому стадіоні при підтримці Голови селищної ради Тараса Черненка.

У цікавій, запеклій, безкомпромісній боротьбі перемогу виборов дружній колектив ФК «ДЮСШ Фастів» м. Фастів, 2-е місце зайняла команда «КДЮСШ» м. Славутич, 3-е місце зайняла команда ФК «Маршалок» м. Біла Церква.

Кращими гравцями турніру було названо:
1. Кращий воротар - Артем Стаднійчук ФК «Маршалок»
2. Кращий захисник - Денис Жибер «КДЮСШ»
3. Кращий нападник - Денис Хруль ФК «Княжа»
4. Кращий гравець турніру - Данило Денисюк «Олімп»

Нагороди юні футболісти отримали безпосередньо з рук Голови ДЮФЛКО В.В. Золотухіна, та 1-го заступника голови ДЮФЛКО В.П. Засухи. Особливою відзнакою було відмічено: Данило Блящука «Олімп» та Майкла Езеахбанарі ФК «ДЮСШ Фастів».

Переможці, призери та кращі гравці отримали кубки, дипломи, вимпели та футбольні сувеніри від ДЮФЛКО.

Особливу подяку Голова ДЮФЛКО В.В. Золотухін висловив:
1. Представникам команди «КДЮСШ» м. Славутич, які прибули на змагання за 280 км., незважаючи на всі перешкоди.
2. Всім батькам дітей, що прибули на змагання зі своїми чадами за для підтримки в безкомпромісній боротьбі.

Саме виховання дітей через заняття спортом при підтримці родини є головною метою новоутвореної організації «Дитячо-юнацька футбольна ліга Київської області».

Категорія: Першість Київської області | Переглядів: 1186 | Додав: Romario