Вівторок, 27.06.2017, 03:56

 

Форма входу

Календар новин
«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

Головна » 2010 » Січень » 15 » Календар матчів
Календар матчів
17:46

КАЛЕНДАР ІГОР

Група «А». Конча - Заспа

1. «Зеніт» (Боярка).
2. «Оболонь – мол.» ( Київ).
3. «Динамо - мол.» ( Київ).
4. «Динамо - Академія» ( Київ).
5. «Нива» (Вінниця).

I тур. 15.01.2010, п’ятниця

1. «Динамо - Академія» ( Київ) - «Оболонь – мол.» ( Київ). 12.00 Конча - Заспа (манеж)
2. «Динамо – мол.» ( Київ) - «Нива» (Вінниця). 14.00 Конча - Заспа (манеж)

II тур. 16.01.2010, субота

3. «Зеніт» (Боярка) - «Оболонь – мол.» ( Київ). 12.00 Конча - Заспа (манеж)
4. «Динамо - Академія» ( Київ) - «Динамо – мол.» ( Київ). 14.00 Конча - Заспа (манеж)

III тур. 18.01.2010, понеділок

5. «Динамо - Академія» ( Київ) - «Нива» (Вінниця). 12.00 Конча - Заспа (манеж)
6. «Динамо – мол.» ( Київ) - «Зеніт» (Боярка). 14.00 Конча - Заспа (манеж)

IV тур. 19.01.2010, вівторок

7 .«Зеніт» (Боярка) - «Нива» (Вінниця). 12.00 Конча - Заспа (манеж)
8. «Динамо – мол.» ( Київ) - «Оболонь – мол.» ( Київ). 14.00 Конча -Заспа (манеж)

V тур. 21.01.2010,четвер

9. «Динамо - Академія» ( Київ) - «Зеніт» (Боярка) 12.00 Конча - Заспа (манеж)
10. «Нива» (Вінниця) - «Оболонь – мол.» ( Київ). 14.00 Конча - Заспа (манеж)

Група «Б». с. Щасливе

1. «Арсенал – мол.» (Київ).
2. «Десна» (Чернігів).
3. ЛКТ «Юність» (Чернігів).
4. «Княжа» (Щасливе).
5. «Єдність» (Плиски).

I тур. 15.01.2010, п ‘ятниця

1. «Княжа» (Щасливе) - ЛКТ «Юність» (Чернігів). 12.00 с. Щасливе
2. «Десна» (Чернігів) - «Єдність» (Плиски). 14.00 с. Щасливе

II тур. 16.01.2010, субота

3. «Єдність» (Плиски) – ЛКТ «Юність» (Чернігів). 12.00 с. Щасливе
4. «Арсенал – мол.» (Київ) - «Десна» (Чернігів). 14.00 с. Щасливе

III тур. 18.01.2010, понеділок

5. «Княжа» (Щасливе) - «Єдність» (Плиски). 12.00 с. Щасливе
6. «Арсенал – мол.» (Київ) - ЛКТ «Юність» (Чернігів). 14.00 с. Щасливе

IV тур. 19.01.2010, вівторок

7. «Десна» (Чернігів) - ЛКТ «Юність» (Чернігів). 12.00 с. Щасливе
8.«Арсенал – мол.» (Київ) - «Княжа» (Щасливе). 14.00 с. Щасливе

V тур. 21.01.2010, четвер

9.«Княжа» (Щасливе) - «Десна» (Чернігів). 12.00 с. Щасливе
10. «Арсенал – мол.» (Київ) - «Єдність» (Плиски). 14.00 с. Щасливе

Група «В». Лютіж

1. ФК «Макарів» (Макарів).
2. ФК «Буча» (Буча).
3. «Діназ» (Вишгород).
4. «Діназ – 2» (Вишгород).
5. ДЮСШ -15 -93 ( Київ).

I тур. 15.01.2010, п’ятниця

1. «Діназ -2» ( Вишгород) - ФК «Макарів» 10.00 Лютіж
2. «Діназ» (Вишгород) – ФК «Буча» 12.00 Лютіж

II тур. 16.01.2010, субота

3. «Діназ -2» ( Вишгород) - ФК «Буча». 10.00 Лютіж
4. «Діназ» (Вишгород) - ДЮСШ -15 -93 ( Київ). 12.00 Лютіж

III тур. 18.01.2010, понеділок

5. «Діназ» ( Вишгород) - «Діназ -2» ( Вишгород). 10.00 Лютіж
6. ФК «Макарів» - ДЮСШ -15 -93 ( Київ). 12.00 Лютіж

IV тур. 19.01.2010, вівторок

7. ФК «Макарів» - ФК « Буча». 10.00 Лютіж
8. «Діназ -2» ( Вишгород) - ДЮСШ -15 -93 ( Київ). 12.00 Лютіж

V тур. 21.01.2010, четвер

9. ФК «Буча» (Буча)- ДЮСШ -15 -93 ( Київ). 10.00 Лютіж
10. «Діназ» ( Вишгород) - ФК «Макарів». 12.00 Лютіж

Група «Г». ДЮСШ -15

1. «Колос» (Музичі).
2. «Вишневе - Динамо» (Крюківщина).
3. ДЮСШ – 15 (Київ).
4. «Хілд – Любомир» ( Ставище).
5. «Місто Світла» ( Київ).

I тур. 15.01.2010, п’ятниця

1. «Вишневе- Динамо » (Крюківщина) - «Місто Світла» ( Київ). 10.00 ДЮСШ -15
2. ДЮСШ – 15 (Київ) - «Хілд – Любомир» ( Ставище). 12.00 ДЮСШ -15

II тур. 16.01.2010 , субота

3. «Колос» (Музичі)- «Вишневе - Динамо» (Крюківщина). 10.00 ДЮСШ -15
4. ДЮСШ – 15 (Київ) - «Місто Світла» ( Київ). 12.00 ДЮСШ -15

III тур. 18.01.2010, понеділок

5.ДЮСШ – 15 (Київ) – «Колос» (Музичі) 10.00 ДЮСШ -15
6. «Хілд – Любомир» ( Ставище) - «Місто Світла» ( Київ). 12.00 ДЮСШ - 15

IV тур. 19.01.2010, вівторок

7. ДЮСШ – 15 (Київ) - «Вишневе - Динамо» (Крюківщина). 10.00 ДЮСШ -15
8. «Колос» (Музичі) «Хілд – Любомир» ( Ставище). 12.00 ДЮСШ -15

V тур. 21.01.2010, четвер

9.«Місто Світла» ( Київ) – «Колос» (Музичі) 10.00 ДЮСШ -15
10. «Хілд – Любомир» ( Ставище) - «Вишневе - Динамо» (Крюківщина). 12.00 ДЮСШ -15
Категорія: Меморіал Макарова | Переглядів: 573 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017