Субота, 18.11.2017, 12:19

 

Форма входу

Календар новин
«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

Головна » 2009 » Жовтень » 28 » Результаты жеребьёвки
Результаты жеребьёвки
13:31
Результаты жеребьевки:
 
Отборочный этап в лиги "А" и "В"

Группа G

1  Золотой Гепард
2 Аеропорт "БОРИСПІЛЬ"
3 ВинФорт-Gato Negro
4 Батьківщина              
5 PINbank 
6 GRIFFIN   
7 HARSCO   
8 Эпицентр К3
Группа Н

1 Новая Эра
2 Технотрейд
3 Кепитал-Трейд
4 ТБС-Сервис              
5 ФК Єдність
6 ФортОйл-ЗГ              
7 Бензотрейд-Хилд              
8 МебліБуд
Группа J


1 Динамо-Хилд              
2 Терра Банк
3 Вальцер              
4 Stoletov              
5 ТКС              
6 Market master
7 VICTORIA             
8 VSP-Трансбуд
Группа К
 

1 ХИТ              
2 БРР              
3 Artur music
4 Евроформат-Новая Эра
5 Ольвия 2000
6 Технология Трейд
7 Универсальная              
8 EXPERT GROUP
 
Отборочный этап в Лиги С и D

Группа G

1 Макстим              
2 WindRose              
3 Український Дім
4 ЮГ-Контракт
5 Дымов и партнеры              
6 Международная Группа   Морепродуктов              
7 ERC              
8 Vega

Группа Н

1 Світ Сучасних Технологій
2 Київстар              
3 ПАРТНЕРЫ              
4 Amway Ukraine
5 ДЕН              
6 BG Capital
7 VIT              
8 СССР

Группа J

1 Ситроникс-КвазарМикро
2 ВОЛЯ              
3 IPC-SKIDKA              
4 УкргазЕнерго              
5 БУДИНОК ІГРАШОК
6 КРАЙ              
7 UTEL              
8 УАПГ
Группа К

1 Pizza Mania
2 ГАЗ Украины
3 K-Mobile              
4 Mindshare              
5 OKKO              
6 Гидропарк              
7 Касада-БРР              
8 Инициативная Группа
Группа L

1 ГЕРМЕС              
2 life:)-BUSINESSLIFE              
3 TEBODIN Ukraine
4 Skytel              
5 Ковчег              
6 ФУНКЕ-ЮКРЕЙН              
7 Райффайзен Банк Аваль
8 Roof Service
Группа М

1 Omega Group
2 ЦЕБИТ              
3 Укрзолото              
4 QBE              
5 ВНИПИТРАНСГАЗ              
6 Алло такси
7 Новые продукты
8 Галант Пол
Корпоративная лига
Группа G


1 Альтис-Холдинг                
2 Navigator                
3 Global Logic
4 Лан-Украина                
5 ДПА-СПОРТ                
6 ШАТО ПИВОВАРНЯ
7 ТАЙРА                
8 Astra bank
9 Friends-ГЕРМЕС          
10 ИГ "Картель"
Мастер лига
Группа G


1 ФК Поділ-Український Дім
2 ТД АГАЕВ
3 Людмила-Фарм               
4 Київстар
5 HARSCO                
6 ШАТО ПИВОВАРНЯ
7 ВинФорт-Укртехно                
8 Крокус                
9 ТРАНС-ВИСМОС                
10UTI
 
 
Категорія: Бізнес Ліга | Переглядів: 896 | Додав: Romario
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017