Головна » 2009 » Квітень » 13 » Зіграно матчі 1/16 фіналу
11:55
Кубок Києво-Святошинського району

12 квітня, Ірпінь, «Ентузіаст» , +14С0, сонячно

ФК «Арсенал» (м.Буча) - ФК «Софія» (с.Соф.Борщагівка) 3:0 (0:0)

Арбітри: Д.Мельниченко ( у полі, Ірпінь), Р.Мальчевський (Ірпінь), М.Шпакович (Буча)

«Арсенал»: Чанов Пінішкевич І. (Аксьоненко І.,84), Мацик (Скроб, 70), Єрещенко, Негода (Урліх, 69) – Анісімов (Дурнін,46), Білич, Пастух, Фоменко (Зарицький, 46)– Крошко (Науменко, 67), Жуковський (Астащенко, 75)

Голи: Пастух (56’), Жуковський (62’), Зарицький (70’)

Перший офіційний матч для «Арсенала» видався вдалим. В 1/16 фіналу кубка району бучанцям протистояла команда «Софія» із Софіївської Борщагівки.

Матч, як і всі інші матчі цього ігрового дня, розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблого юного голкіпера «Зеніта» (м.Боярка) Дениса Новікова

У першому таймі краще виглядали гості. Їх атаки були більш змістовними, але не вистачало прицільного завершального удару, тому справжніх гольових моментів гості так і не стоврили...

Натомість «Арсенал» на останніх хвилинах матчу мав відкривати рахунок. Жуковський своєю передачею вивів свого партнера по лінії атаки – Олега Крошко віч-на-віч з голкіпером суперників. Проте м’яч після удару 20-ого номера «Арсеналу» влучив у поперечину, рахунок залишився незмінним.

А от у другому таймі вже краще заграв «Арсенал».

Перший гол у офіційних матчах за «Арсенал» забив їх капітан – Вадим Пастух. Його «фірмовий» удар зі штрафного виявився результативним.

Після голу чи то у «Софії» опустилися руки, чи навпаки, у «Арсенала» «розправилися крила», але бучанці почали просто раз за разом створювати гольові моменти. Команда почала грати розкуто, напевно, після голу, у бучанців просто зникло хвилювання...

Крошко і Жуковський зігравши у «стіночку» розкатали захист «Софії», Владислав опинився віч-на-віч з голкіпером гостей, обіграв його і забив другий гол у матчі.

Третій гол на рахунку Зарицького Захара.

Міг «Арсенал» забивати ще, один Науменко змарнував два 100%-их момента, але і такий результат – 3:0, для першого офіційного матчу в історії команди – є досить непоганим.

ФК «Промінь» (м.Ірпінь) - ФК «Склозавод» (м.Буча) 6:0 (2:0)

Арбітри: М.Шпакович ( у полі, Буча), Е.Мордкович (Буча), Д.Мельниченко (Ірпінь)

«Склозавод» зміг протриматися лише 38 хвилин, після чого ірпінці відкрили рахунок.

На останній хвилині першого тайму «Промінь» подвоїв рахунок, а у другому таймі просто оформив розгром бучанської команди.

Інші результати:

ФК "Міраж" - ФК "Буча" 0:4
СК "Шпитьки" - ФК "Дмитрівка" 6:0
ФК "Арсенал" (м.Боярка) - ФК "Фенікс" (м.Буча) 0:0, по пенальті перемогли боярські футболісти
ФК "Нива" - ФК "Колос" (с.Музичі) 2:2 по пен. 2:3