2930

Головна » 2009 » Червень » 12 » До Ковеля за реваншем?!
До Ковеля за реваншем?!
10:29
Нещодавно міні-футбольний колектив газети “Голос України” складаючись виключно із гравців команд Києво-Святошинського району (Сусленко Олександр – “СБ”, Гайдученко Віктор – “Бобриця”, Пекний Олександр, Киричок Сергій, Рачковський Юрій та Мельник Сергій – всі четверо з ФК "Чабани"), озброївшись м’ячем, насосом, фотокамерою та двома ящиками пива вирушив у дводенний вояж до славетного міста Ковель (Волинська область).
Повечерявши та переглянувши фінальний матч Кубку УЄФА полягали спати, адже наступного дня на “голосоукраїнців” чекав важкий матч із переможцем першості Волинської області командою “Верес” (Ковель). Нагадую, що восени у столиці в редакційному залі відбувся перший матч між цими командами і перемогу святкували волиняни із рахунком 4:2 (Рачковський та Сусленко відзначились за господарів). Отже до Ковеля вирушили тільки за перемогою!
Гра розпочалась із розвідок команд і вже на 5-й хвилині гості відкрили рахунок (Пекний використав вихід сам на сам із голкіпером). Невдовзі господарі зрівняли рахунок, але через декілька хвилин “голосоукраїнці” вели вже 3-1 (Гайдученко на добиванні та Мельник підставив “щоку”). За сорок секунд до перерви, не без допомоги арбітра та руки нападника, господарі скоротили рахунок.
Перша половина другого тайму пройшла у так-званих “качелях” – господарі постійно наздоганяли суперника (3-3, 4-3 Киричок майстерно пробив штрафний удар, 4-4). І тільки після цього гості мобілізувалися і довели рахунок до 8-4 на свою користь (тричі Пекний і одного разу Гайдученко), про що зафіксував фінальний свисток арбітра (відсудив блискуче окрім другого голу).
Отже реванш узятий і кияни пообідавши, у гарному настрої і з ящиком пива взяли курс додому.