Головна » 2009 » Жовтень » 22 » МІНОРНИЙ ФІНІШ СК «ВОРЗЕЛЬ»

СК «Ворзель» – ФК «Колос» (Чабани) – 1:4 (0:1)

18 жовтня 2009 р., Ворзель, стадіон «Вісма», 200 глядачів

«Ворзель»: Ящук, Сіренко (к) (Корчанов, 80), Козій, Баранович, Трипольський, Штиблик (Трохименко, 72), Ковальчук, Кіфорук (Білоцький 57), Денисюк, Войтович (Марченко 45), Андрушко (Ткач 57).

ФК «Колос» (Чабани): Дацюк, Чуланов, Седорчук, Якубчик, Гулик, Яцик, Сідорчук,  Пустовіт, Сіденко (к), Ковальчук (Кравченко), Заворотнюк.

Арбітри: Бірюк, Притика, Марткович.

Голи: 0:1 Яцик (16), 1:1 Трипольський (62), 1:2 Сіренко (автогол, 75), 1:3 Сіденко (77, з пенальті), 1:4  Сіденко (90+2)

Попередження: СК «Ворзель» – Кіфорук (9) Сіренко (10),

ФК «Колос» (Чабани) – Яцик (24), Заворотнюк (25).

Драматична поразка СК «Ворзель» у попередньому турі та відсутність головного тренера Валентина Лисова, а кількох ряду провідних гравців команди – Сергія Шаповала, Анатолія Даманського та Ярослава Корнійчука, значно позначилися на грі ворзельців у заключній грі чемпіонату проти команди ФК «Колос» з Чабанів.

З перших хвилин гри команда гостей, яка будь-якою ціною воліла перемоги, щоб посісти 4 сходинку у турнірній таблиці, пішла у наступ на ворота СК «Ворзель». Вже на 16 хвилині зустрічі, гравець команди «Колос» Віктор Яцик, протаранивши центральні редути оборони ворзельців, відкриває рахунок у цій грі.

Після пропущеного голу, гравці СК «Ворзель» дещо мобілізувалися і почали діяти більш активніше, організувавши ряд атак на ворота суперника, на вістрі яких дуже гостро діяв Юрій Ковальчук. Проте зрівняти рахунок у першому таймі ворзельцям так і не вдалося.

Після перерви тренерський штат СК «Ворзель» зробив ряд замін з метою пожвавлення дій своїх підопічних, особливо у лінії півзахисту. Як результат на 62 хвилині гри, півзахисник ворзельців Олександр Трипольський потужним пострілом, метрів з 35, зрівнює рахунок у грі.

Цей гол надав імпульсу у діях гравців обох команд, які додали у грі і почали створювати гольові моменти.  Але як на старалися ворзельці, фортуна у цей день була все ж таки на стороні команди «Колос».

На 75 хвилині гри гравець «Колоса» Андрій Седорчук проходить по лівому флангу і робить гостру передачу партнеру поперек поля, але м’яч потрапляє у захисника господарів В’ячеслава Сіренка і летить рикошетом у ворота – 1:2!

Через 2 хвилини нападник гостей Анатолій Сіденко проходить по правому флангу і дає передачу на партнера, але атаку зупиняє Володимир Козій… м’яч потрапляє у руку захиснику і рефері гри виносить чіткий вердикт – пенальті, який бездоганно виконав сам же Анатолій.

Наприкінці гри чудову можливість скоротити рахунок мав Юрій Ковальчук, але на жаль схибив при завершальному ударі вийшовши сам на сам з воротарем. «Не забиваєш ти – забивають тобі», цей крилатий вислів втілив у доданий час гри все той же капітан гостей Анатолій Сіденко. Скориставшись помилкою нашого захисника, він встановлює остаточний рахунок зустрічі – 4:1 на користь гостей.

Категорія: Києво-святошинський район | Переглядів: 1106 | Додав: Romario