31

Головна » 2009 » Серпень » 6 » І Ребров не допоміг
І Ребров не допоміг
11:48
Перед грою з лучанами команда з Київщини підкріпилася ще й Сергієм ребровим, котрий так і не знайшов команди, в якій би хотів завершити кар’єру. Однак навіть і це підсилення не дозволило віковому колективу протистояти одному з лідерів першої ліги. Попри побоювання Кварцяного «Волинь» без проблем здолала суперника з рахунком 4:1.

Хоча футболісти «Ірпеня» й були озброєні досвідом, але, звичайно, мали проблеми з фізичною підготовкою. Лучани ж знаходяться зараз у чудових кондиціях, що й використали на свою користь. Більш-менш рівна гра тривала у першому таймі. Тільки ближче до його завершення «Волинь» вийшла вперед завдяки голу Рибальченка.

По перерві сили почали остаточно залишати ветеранів, і лучани ще тричі розписалися у воротах «Ірпіні» - «дубль» оформив Рибальченко, ще по одному голу забили Пічкур і Лопес. У господарів єдиний м’яч під завісу матчу провів Степанишин.

"Ірпінь" Гореничі - "Волинь" 1:4

05 серпня 2009 р. Буча. (17:00). Стадіон "Ювілейний".
Судді: Я.Козик (Мукачево), І.Кувік, І.Староста (обидва - Ужгород)

«Ірпінь»: 1. Жилкін, 6. Безсмертний, 15. Ващук, 2. Кардаш, (18. Сухомлинов, 33), 13. Грицина, 11. Цихмейструк, 7. Степанишин, 4. Яшкін (9. Пелах, 54), 5. Ребров, 8. Коновалов, (10. Косовський, 67), 3. Нагорняк
Запасні: 12.Клименко, 16.Трасковський, 17.Коропецький, 14.Дмитрулін

«Волинь»: 42. Ндоє, 2. Шевелюхін, 3.Сімінін, 24. Мостовий, 5. Лопес, 21. Кінаш (4. Карковський, 69), 31. Пічкур, 15., Кабанов (16. Рибальченко, 15), 9. Пищур (34. Шаврін, 35), 10. Шарпар, 11. Гошкодеря
Запасні: 22.Семченко, 30.Снитко, 28.Карасюк, 33.Циркуненко

Голи: Рибальченко (38, 65), Пічкур (51), Лопес (68) - Степанишин (70)

Попередження: Пищур (26), Сімінін (43) - Нагорняк (45)

Вадим Рибальченко: Ми грали проти хорошого суперника, проти футболістів з іменами. Було подвійне бажання показати, на що ми здатні і, передусім, самим собі. Незважаючи на вік суперників, усі гравці «Ірпеня» технічні, відчувалося хороше мислення і було дуже приємно грати проти такого суперника.

Євген Пічкур: В першому таймі суперники хотіли забити першими, розраховуючи на стрімкі контратаки і свою майстерність. Але ми не дали їм жодного шансу і наприкінці тайму наші зусилля в атаці призвели до взяття воріт. Після перерви ж усе стало на свої місця – суперник фізично був не готовий грати проти нас. Коли ми забили другий м’яч – усе стало зрозуміло. Зрештою, ми могли забити і сім, і вісім голів – глядачі усе прекрасно бачили.

Сергій Нагорняк: У «Волині» молоді хлопці і усі «біжать», тому нам було важко. Ми усі вже закінчили з великим футболом і тому важко було грати фізично, а «Волинь» на ходу і це відразу стало видно. Волиняни – дуже хороша команда, як завжди, усі зростом під метр дев’яносто. Команда продемонструвала хороший рівень гри і я сподіваюсь, що повинна бути в прем’єр-лізі, адже на «Волинь» там уже всі зачекалися.

Василь Кардаш: Якщо «Волинь» так буде грати у першій лізі, то я думаю, що є усі шанси підвищитися у класі. У команди є швидкість, футболісти потужно грають, особливо – на другому поверсі. Мені сьогодні сподобалася «Волинь» - чекаємо у прем’єр-лізі.

Використані джерела: fc.volyn.net, turnir.com.ua

Переглядів: 1459 | Додав: Romario