24252627282930
31

Головна » 2009 » Серпень » 26
Новини

23 августа в Гостомеле состоялось ноу-хау в Киевской области - матч звезд Киево-Святошинского района.

Категорія: Києво-святошинський район | Переглядів: 5681 | Дата: 26.08.2009

Кубок Київської області
Київська обласна федерація футболу, вірна своїм багаторічним традиціям, увінчала чергову річницю нашої молодої держави грандіозним ігровим дійством за участю як найкращих аматорських колективів, так і численних симпатиків народної гри з різних регіонів Київщини. Футбольне свято відбулося в Терезиному Білоцерківського ра-йону, а його співтворцями стали Білоцерківська районна держадміністрація, Київський обласний інтернат спортивного профілю та провідні футбольні дружини нашого краю — "Інтер" з Фурсів і гореницький "Ірпінь", котрі в безкомпромісному фіналі розіграли Кубок області.

Категорія: Кубок Київської області з футболу | Переглядів: 1140 | Дата: 26.08.2009

Чемпіонат Києво-Святошинського району. Друга ліга

Третя частина нашумівшого блокбастера Києво-Святошинського району.
"Битва Сусликів" чекає свого продовження...

Категорія: Києво-святошинський район | Переглядів: 863 | Дата: 26.08.2009

Пляжний футбол

Перемогою київського «Майндшера» завершився фінальний турнір чемпіонату України-2009. У вирішальному поєдинку, який повторив торішній фінал, майндшерівці обіграли земляків із БРР − 4:2, здобувши третій титул в історії клубу.
Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 855 | Дата: 26.08.2009